امام جمعه گلوگاه با اشاره به اینکه در این شهرستان امنیت نسبت به سال‌های گذشته در وضعیتی بسیار مطلوب و مثال‌زدنی قرار دارد، گفت: روز به روز شاهد ارتقای امنیت در سطح شهرستان هستیم.

به گزارش خبرگزاری موج،حجت‌الاسلام سیدابراهیم میراحمدی در جمع کارکنان انتظامی این شهرستان با تبریک عید فطر و قبولی طاعات و عبادات در ماه رمضان اظهار کرد: خداوند بهترین فرصت را برای بندگان خود در این ماه مبارک فراهم کرده است و خوشا به‌حال آنان که در حق خود و دیگران دعا کردند و با مراجعه به قرآن به ایمان خود افزودند و راه بندگی و تولد دوباره را تجربه کردند.

وی با اشاره به اینکه در این شهرستان امنیت نسبت به سال‌های گذشته در وضعیتی بسیار مطلوب و مثال‌زدنی قرار دارد، افزود: روز به روز شاهد ارتقای امنیت در سطح شهرستان هستیم که از اهتمام کارکنان انتظامی و تدابیر ارزنده فرمانده انتظامی شهرستان در این راستا قدردانی می‌شود.

امام جمعه گلوگاه در ادامه از اقدامات پلیس در راستای تأمین نظم و امنیت انتخابات، شب‌های لیالی قدر و روز قدس قدردانی کرد و ادامه داد: با تلاش شبانه‌روزی مجموعه انتظامی و امنیتی، انتخاباتی امن و پرشور در سطح شهرستان برگزار شد که تعامل، همدلی و هماهنگی بین مجموعه انتظامی و سایر دستگاه‌های امنیتی بسیار مشهود بود.

میراحمدی با تأکید بر سنگینی و تنوع مأموریت‌های کارکنان نیروی انتظامی در جامعه گفت: هدف از این تلاش‌ها رضایت‌مندی مردم است و تا با مردم به درستی رفتار نکنیم نتیجه درست نخواهیم گرفت و پرسنل خدوم نیز با انگیزه الهی و دینی کار خود را انجام دهند چراکه با تقویت ایمان خود از هر گونه خستگی و ملالت دور خواهیم شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج