دکتر ایوب برزگرنژاد، پزشک بدون مرز نکایی به همراه گروهی از پزشکان به گینه کوناکرو عازم شد تا خدمات پزشکی لازم به مردم این کشور ارائه کنند.

به گزارش خبرگزاری موج،برزگرنژاد، جراح و متخصص کلیه (ارولوژیست) و فوق‌تخصص پیوند کلیه است که این روزها به همراه تیمی 18 نفره از پزشکان عمومی، متخصص و فوق تخصص خدمات‌رسانی پزشکی و درمانی خود را به عنوان پزشک بدون مرز در گینه‌کوناکرو ادامه می‌دهد.

وی در مورد این سفر خود گفت: عمل به دستورات و آموزه‌های دینی در راستای کمک به هم‌نوعان،درمان بیمارانی که نیازمند کمک هستند، شناساندن توان ایران در این بخش و همچنین شناساندن چهره واقعی ایران به جهانیان از جمله اهداف مهم من و همراهان در این سفر بوده است.

جراح و متخصص کلیه (ارولوژیست) و فوق تخصص پیوند کلیه، در اولین سفر خود با عنوان پزشکان بدون مرز از 28 خرداد ماه سال جاری عازم  گینه‌کوناکرو شده است و تلاش دارد تا چهره‌ واقعی ایران اسلامی را به همراه دیگر پزشکان همراه خود به مردم این کشور و جهان نشان دهد.

دکتر برزگرنژاد اهل زرندین نکا است و از متخصصان و پزشکان حاذق مازندران در بیماری کلیوی است که این روزها کمک به هم‌نوعان او را برای خدمت رسانی به گینه‌کوناکرو کشیده تا با در دستور کار قرار دادن آموزه‌های دینی برای کمک به هم‌نوعان خود پیش‌قدم باشد.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج