عباسعلی رضایی از فعالیت بیش از 13 هزار فعال قرآنی شاهد و ایثارگر در مازندران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران به مناسبت ماه مبارک رمضان، در حاشیه دیدار ازجانبازان قطع نخاعی استان که در مرکز امام علی(ع) در ساری برگزارشد در سخنانی با گرامیداشت یاد و خاطره تمامی شهدا بویژه جانبازان شهید گفت: جانبازان عزیز ، اسطوره های ایثار و مقاومت ، از خودگذشتگی ، سرو قامتان عزت و پایداری و انسانهایی پاک و مخلص هستند که در دفاع از وطن ، بخشی از اعضای بدن خود را تقدیم نظام کردند.

وی با اشاره به برنامه های قرآنی در ماه مبارک رمضان اظهارداشت:به مناسبت ماه مبارک رمضان، محفل انس با قرآن با شرکت قاریان و فعالان قرآنی شاهد و ایثارگر در شهرهای استان برگزارگردید.

رضایی افزود: در محفل نورانی انسی با قرآن ، منتخبین قرآنی متشکل از ایثارگران شهرستانها، مورد تجلیل و تقدیر قرارگرفتند.

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران تصریح کرد: به مناسبت ماه مبارک رمضان، مسابقات کتابخوانی (( نامه های آسمانی )) ویژه خانواده های معظم شاهد و ایثارگر در 21 شهرستان مازندران برگزارشد.

وی با بیان اینکه بیش از 13 هزار فعال قرآنی در مازندران مشغول فعالیت هستند گفت: کسب رتبه دوم مسابقات کشوری قرآن کریم،رتبه اول و چهارم مسابقات کشوری ،رتبه سوم پژوهش های قرآنی کشور توسط ایثارگران را از موفقیت های قرآنی این قشر معزز برشمرد.

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران تعداد پیشتازان قرآنی شاهد و ایثارگر را 189 نفر ذکر کرد و گفت: تعداد 17 نفر از این عزیزان، حافظ کل قرآن کریم می باشند.

رضایی در بخش دیگری از سخنان خود به برنامه های بنیاد مازندران در ماه مبارک رمضان اشاره کرد و اظهارداشت: تلاوت قرآن کریم،سخنرانی ، بیان احکام، برپایی منظم نماز جماعت در بنیادها،مسابقه فرهنگی نماز، تبلیغات محیطی در خصوص صیانت اجتماعی و عفاف و حجاب ،دیدار ،شرکت همکاران بنیاد در راهپیمایی روز قدس، عیادت از ایثارگران بستری در بیمارستان و منزل ازدیگر فعالیت های این اداره کل در ماه رمضان بوده است.

گفتنی است مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران پس از آن از پدر دو شهید گرانقدر رکابی که به دلیل بیماری در بیمارستان فاطمه زهرا(س) ساری بستری می باشد نیز عیادت نموده و از وی دلجویی نمود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج