مدیرعامل اتحادیه میوه و تره‌بار مرکز مازندران گفت: میوه و تره‌بار به میزان کافی موجود است و تمهیدات لازم برای تأمین آن در تعطیلات عید فطر پیش‌بینی شده است.

به گزارش خبرگزاری موج، امیرحسین فخرآوران اظهار کرد: در حال حاضر شاهد افزایش قیمت پیاز بودیم که دلیل آن گرمای هوا برمی‌گردد.

وی بیان کرد: قیمت میوه و تره‌بار امروز در میدان پیاز 3 هزار، گوجه یک‌هزار و 500، خیار محلی 2 هزار، خیار گلخانه‌ای یک هزار، هلو و شلیل درجه یک 4 هزار و 500، بادمجان یک‌هزار و 400، کدو 700، کاهو یک‌هزار و 200، زردآلوی درجه یک 5 هزار و 500، گیلاس 9 تا 10 هزار، آلبالو 6 هزار، سیب گلاب 3 تا 4 هزار و 500 و مور 3 هزار و 700 تومان بوده است.

مدیرعامل اتحادیه میوه و تره‌بار مرکز مازندران با اعلام اینکه مشکلی در میزان عرضه میوه و تره‌بار وجود ندارد، افزود: میوه و تره‌بار به میزان کافی موجود است و تمهیدات لازم برای تأمین آن در تعطیلات عید فطر پیش‌بینی شده است.

این مسؤول درباره فعالیت میدان میوه و تره‌بار، یادآور شد: میدان میوه و تره‌بار در این ایام با توجه به فصل برداشت هلو و شلیل و همچنین ارائه خدمات بهتر در تعطیلات باز است.

فخرآوران در پایان گفت: فروشندگان باید با دریافت سود 20 تا 30 درصدی محصول میوه را در بازار به فروش برسانند و دریافت سود بیشتر تخلف محسوب شده و با این موضوع به‌صورت جدی برخورد می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج