استاندار مازندران با بیان اینکه در رفع مشکلات استان تلاش کنیم، گفت: حداقل کاری که می‌توانیم کنیم این است که بتوانیم مطالبات مردم استان را انجام دهیم.

به گزارش خبرگزاری موج، ربیع فلاح‌جلودار در جلسه هیأت امنا و شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اظهار کرد: بحث مربوط به جنگ و ترویج فرهنگ شهادت و ایثار باید مورد توجه قرار گیرد.

وی با بیان اینکه از افرادی که فعالانه در عرصه دفاع مقدس حضور داشته‌اند و یادگاران جنگ هستند تقدیر شود بیان کرد: افراد مؤثر و فعالان جنگ که گنجینه تجربیات هستند را گرامی بداریم.

استاندار مازندران با اشاره به حضور فعال و پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس تأکید کرد: روز قدس به جریان خاصی تعلق ندارد و و برای همه مسلمانان و آزادیخواهان دنیا است.

این مسوول با بیان اینکه روز قدس نمادی از حقیقت‌یابی و عدالت است تصریح کرد: روز قدس حمایت از فلسطین و مبارزات فلسطینی است.

فلاح‌جلودار روز قدس را یادگار امام (ره) عنوان کرد و ادامه داد: در 11 ماه دیگر سال از توشه و ذخیره‌ای که در ماه رمضان داشته‌ایم بهره ببریم.

وی با بیان اینکه در رفع مشکلات استان تلاش کنیم، گفت: حداقل کاری که می‌توانیم کنیم این است که بتوانیم مطالبات مردم استان را انجام دهیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج