مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) مازندران گفت: 300 پایگاه ثابت وسیار در میادین مرکزی شهرستان‌ها، بخش‌ها و مصلاهای نماز جمعه مازندران به‌مناسبت عید فطر آماده دریافت زکات فطریه است.

به گزارش خبرگزاری موج، رضا نوروزی‌جعفری اظهار کرد: 300 پایگاه ثابت و سیار کمیته امداد در میادین مرکزی شهرستان‌ها، بخش‌ها و مصلاهای نماز جمعه مازندران به‌مناسبت عید فطر آماده دریافت زکات فطریه است.

وی بیان کرد: همکاران  ما در این نهاد با در دست داشتن قبوض این نهاد و یا پاکت مخصوص جمع‌آوری فطریه آمادگی دارند، تا زکات فطره مردم  را برای تأمین معیشت نیازمندان جمع‌آوری کنند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) مازندران تصریح کرد: در کنار پایگاه‌های جمع‌آوری فطریه در میادین مرکزی و مصلاهای نماز جمعه صندوقی برای جمع‌آوری کمک برای زندانیان در نظر گرفته شده که مردم نوع‌دوست استان می‌توانند کمک‌های خود را به این بخش نیز اختصاص دهند.

نوروزی یادآور شد: همچنین مردم استان می‌توانند با شماره‌گیری آنی پرداخت #5*5*011*8877*با تلفن همراه و وارد کردن مبلغ مورد نظر خود، زکات فطره را به مددجویان اهدا کنند و یا در صورت داشتن کارت‌های متصل به شتاب می‌توانند فطریه خود را به شماره حسابب 0102714738005 نزد بانک صادرات در سراسر استان واریز کنند.

وی در پایان گفت: زکات فطره پس از جمع‌آوری در سریع‌ترین زمان ممکن به دست نیازمندان می‌رسد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج