حجت الاسلام شکریان با بیان اینکه در مازندران بیش از سه هزار مداح به فعالیت مشغول هستند، گفت: برای آموزش مداحان هشت آموزشکده مداحان راه اندازی شده است.

به گزارش خبرگزاری موج، مدیر سازمان تبلیغات اسلامی مازندران در گفت و گویی بیان داشت: بدلیل اهمیت شبکه های مجازی  مجریان سازمان تبلیغات امسال را  سال جهادی شبکه مجازی دانسته و بدین منظور  با راه اندازی کانالها ی تلگرامی و سایت ها به امر تبلیغات اسلامی در این راستا حرکت می کند .

حجت الا سلام شکریان بیان داشت: امسال ماه رمضان هیچ مسجدی بدون روحانی نباشد و در سطح استان تمامی روستاهای بالای 20نفر یک مبلغ پاره وقت داشتند که اگر دولت مساعدت و بودجه به این اختصاص  دهد  حدود 115خانه عالم نیمه کار ساخته شود تمامی روستا های بالای 200نفر در سطح مازندران دارای روحانی ثابت خواهد شد .

وی گفت: در مازندران بیش از سه هزار مداح و چهار هزار هیات مذهبی به فعالیت مشغول هستند و برای آموزش  مداحان هشت آموزشکده مداحان راه اندازی شده است .

مدیرکل سازمان تبلیغات استان مازندران در پایان از تمامی روزه داران و امت حزب اله درخواست کردند به فرمان تاریخی امام خمینی ره لبیک گفته و در راهپیمایی رور قدس شرکت کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج