همزمان با آغاز فصل تابستان ، رزمایش مشترک نیروهای انتظامی و امدادی مازندران برای خدمات رسانی به مسافران تابستانی در ساری برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج، فرمانده انتظامی مازندران در آیین رزمایش مشترک آمادگی نیروهای انتظامی و امدادی طرح دریا ویژه تابستان گفت: 2 هزار و 500 نیروی امدادی و نیروی انتظامی استان تابستان امسال خدمات به مسافران را انجام می دهند.

سردار سید محمود میر فیضی با اشاره به فعالیت 10 کمیته خدمات سفر تابستان در مازندران افزود: همگام با فعالیت نیروهای انتظامی، دریابانی، نیروهای دستگاههای خدمات رسان هلال احمر و اورژانس در این مهم فعالیت دارند.

وی ادامه داد : امسال طرح دریا در مازندران با چشم انداز رفع نواقص و ایرادات سالهای گذشته اجرا می شود .

فرمانده نیروی انتظامی مازندران گفت: در 2 قالب اجرایی و اجتماعی فرهنگی خدمات رسانی به مسافران در قالب طرح دریا انجام می شود.

وی در تشریح فعالیت هایی که در قالب اجتماعی – فرهنگی طرح دریا اجرا می شود ، گفت : برپایی ایستگاههای امر بمعروف و نهی از منکر و بهره گیری از گروههای مردمی و مذهبی از جمله فعالیت هایی است که در این قالب اجرایی می شود.

سردار میر فیضی افزود : همچنین در قالب اجرایی طرح دریا ، نیروها با حضور در محورهای مواصلاتی ، واحدهای صنفی ، تفرجگاهها و دریا به مسافران خدمات رسانی می کنند .

وی با اشاره به آمارهای ستاد سفر ، گفت : تابستان سال گذشته 25 میلیون نفر شب اقامت مسافران و تردد 127 میلیون خودرو در استان ثبت شد که با پیش بینی 109 درصدی این ارقام ، وظایف نیروهای طرح دریا سنگین تر و بیشتر خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج