فرماندار بابلسر از برگزاری همایش عفاف و حجاب در هفته آینده در شهرستان بابلسر خبر داد و گفت: قوانین ، مقرارت و رعایت مسائل اخلاقی و تکریم ارباب رجوع به اصناف،مسؤولان مراکز اقامتی و افرادی که در سواحل به مسافران خدمات ارائه می‌دهند، در این همایش مورد تاکید قرار گرفته و پیام این همایش رعایت شئونات اسلامی، عفاف و حجاب در سطح شهرستان است .

به گزارش خبرگزاری موج، نشست هم‌اندیشی  و ارائه راهکار در چارچوب قانون،با موضوع عفاف و حجاب و روزه‌خواری، پیرو مکاتبه عمومی جامعه زنان شهرستان با حضور امام جمعه بابلسر، فرماندار و مسئولان کارگروه عفاف و حجاب در سالن اجتماعات فرمانداری بابلسر برگزار شده است.

فرماندار بابلسر در این جلسه اظهار کرد: در حقیقت پیگیری مطالبات بانوان، احترام به خون شهدا و حفظ جایگاه مذهبی این شهرستان است.

سیدعلی اسد کنترل و نظارت بر بازار،رعایت شئونات و حجاب اسلامی فروشنده‌ها و مراجعه کنندگان را از موضوعات مطروحه در جلسه برشمرد و افزود: بر روی برخی از پوشاک نوشته‌هایی وجود دارد که در شأن مردم مذهبی  شهرستان بابلسر نیست.

وی با تاکید به استفاده از ظرفیت ائمه جمعه،جماعات و همه دلسوزان نظام در موضوع امر به معروف و نهی از منکر عنوان کرد: باید راهکاری اندیشیده شود تا از مسائلی که موجب احساس نارضایتی در مردم شهرستان می‌شود، جلوگیری شود.

فرماندار بابلسر از  برگزاری همایش عفاف و حجاب در هفته آینده در شهرستان بابلسر خبر داد و گفت: در این همایش قوانین، مقرارت و رعایت مسائل اخلاقی و تکریم ارباب رجوع به اصناف ،مسئولان مراکز اقامتی و افرادی که در سواحل به مسافران خدمات ارائه می‌دهند،مورد تاکید قرار گرفته و پیام این همایش رعایت شئونات اسلامی، عفاف و حجاب در سطح شهرستان و توجه دادن اصناف به این مسئله مهم است.

اسد به ضرورت فراگیری مهارت‌های ارتباط موثر در بین آمران به معروف و ناهیان از منکر اشاره کرد و افزود: اگر همه افراد جامعه قوانین و مقررات را رعایت کنند، بسیاری از مشکلات اجتماعی حل می‌شود و بی‌توجهی به این امر مهم، در نقطه مقابل امر به معروف و نهی از منکر قرار دارد.

وی به اطلاع‌زسانی و برجسته‌سازی هشدارهای عفاف و حجاب و روزه‌خواری تاکید کرد و افزود: آمران معروف به صورت افتخاری در سطح شهرستان با پلیس همکاری خواهند داشت.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج