عضو تیم کشتی آزاد بیمه‌رازی جویبار درباره شرایطش برای حضور در مسابقات انتخابی تیم‌ملی‌گفت: به دلیل حضور کشتی‌گیران بسیار قدرتمند در مسابقات انتخابی تیم‌ملی کار سختی را پیش‌رو دارم.

به گزارش خبرگزاری موج، مصطفی حسین‌خانی در مورد حضور خود در مسابقات لیگ‌برتر کشتی گفت: با وجود خستگی ناشی از حضور در بازی‌های کشورهای اسلامی، ناچارم در مسابقات لیگ‌ برتر شرکت کنم زیرا حضور در لیگ‌ برتر از نظر مالی کمک زیادی به کشتی‌گیران می‌کند.

وی ادامه داد: خوشحالم که امسال برای شهری کشتی می‌گیرم که مردمانش عاشق کشتی هستند.

ملی‌پوش وزن 70 کیلوگرم کشتی آزاد کشورمان یکی از عوامل پیشرفت کشتی در جویبار و مازندران را داشتن تماشاگران عاشق این رشته دانست و گفت: تماشگران همواره سالن مسابقات را پر می‌کنند و به پهلوانان‌شان روحیه می‌دهند، امیدوارم بتوانیم به همراه دیگر هم تیمی‌هایم در تیم بیمه‌رازی جویبار با کسب عنوان قهرمانی لیگ‌برتر دل این عاشقان کشتی را شاد کنیم.

حسین‌خانی درباره شرایطش برای حضور در مسابقات انتخابی تیم‌ملی اظهار کرد: در ایران به دلیل حضور کشتی‌گیران بسیار قدرتمند در مسابقات انتخابی تیم‌ملی کار سختی را پیش‌رو دارم، اما امیدوارم بتوانم با غلبه بر تمامی رقبای داخلی یک‌بار دیگر دوبنده تیم‌ملی را در مسابقات جهانی بر تن کنم و مدال برنز خود را خوش رنگ‌تر کنم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج