علیرضا قهاری با بیان اینکه باید به استفاده از استعدادهای جوانان اعتقاد داشت و به آنان اعتماد کرد، بیان داشت: حمایت از نخبگان جامعه زمینه ساز اراده جوانان برای پیشرفت استان است.

به گزارش خبرگزاری موج، عضو شورای مرکزی مجمع عالی نخبگان مازندران در گفت و گویی با اشاره به رشد و توسعه کشور در گرو بهره‌مندی از نخبگان جامعه است، گفت: نخبگان منشا تحولات بشری بوده و نمی توان نقش آنان در توسعه جامعه را انکار کرد.

وی با اشاره به اینکه تربیت و هدایت مهم ترین فعالیت در مسیر نخبگی است، افزود: یکی از برنامه‌های هدایتی، الگوسازی از نخبگان برای جوانان و نوجوانان است و جوانان و نوجوانانی که دارای استعدادهای ویژه ای هستند، باید در مسیر نخبگی هدایت شوند.
دکتر قهاری با بیان اینکه نخبگان برای خدمت به کشور و بشر تلاش و فعالیت می کنند، اظهار کرد: نخبگانی که با سعی و تلاش به درجات بالای علمی رسیده اند، هیچ انگیزه ای جز تعالی کشور و بشر نداشتند.

عضو شورای مرکزی مجمع عالی نخبگان مازندران با اشاره به اهمیت توجه به نسل جوان، تصریح کرد: انقلابی بار آمدن جوانان سبب خواهد شد تا استعداد نخبگان و جوانان در مسیر آرمانهای انقلاب و اسلام قرار گیرد

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج