معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران گفت: نیروی انتظامی برای مراسم احیا و شب‌های قدر در استان برنامه‌ریزی مفصل و گسترده‌ای را در دستور کار دارد.

به گزارش خبرگزاری موج، علیرضا باقری، اظهار کرد: برای مراسم احیا و شب‌های قدر در مازندران برنامه‌ریزی مفصل و گسترده‌ای توسط نیروی انتظامی در حال انجام است.

وی بیان کرد: قرار است همکاران مجموعه نیروی انتظامی در دو بعد ایجاد امنیت و آرامش روانی و ایجاد محدودیت‌های ترافیکی به مأموریت خود بپردازند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران با اشاره به اینکه در بحث ایجاد امنیت و آرامش این آمادگی در تمامی مجموعه ناجا ایجاد شده است، افزود: در بحث اعمال محدودیت‌های ترافیکی نیز مقرر شد در اماکن برگزاری مراسم شب احیا از جمله مصلاها، مساجد و سایر نیروهای پلیس حضور پررنگی داشته باشند تا امنیت لازم برای روزه‌داران فراهم شود.

این مسؤول به حضور مأموران نیروی انتظامی در معابر، محلات و کوچه‌های سطح مازندران در شب‌های قدر اشاره کرد و یادآور شد: این مهم با هدف ایجاد امنیت لازم برای خانواده‌ها صورت می‌گیرد.

باقری با اعلام اینکه برنامه‌ریزی خوبی در حوزه محدودیت‌های ترافیکی در سطح مازندران صورت گرفته است، اضافه کرد: اماکنی که در این ایام با بیشتری جمعیت مواجه هستند با اعمال محدودیت‌های ترافیکی زمینه تسهیل در تردد امکان‌پذیر می‌شود.

وی یادآور شد: 43 دستگاه اتوبوس در شهرستان ساری پیش‌بینی شده تا اقدام به جابه‌جایی مردم در شب‌های قدر برای شرکت در مراسم احیا کند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران در پایان گفت: مردم نیز باید به توصیه‌های پلیس توجه کنند تا بتوانند بدون دغدغه به انجام فرایض دینی و عبادی خود بپردازند.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج