نایب‌رئیس هیأت فوتبال مازندران گفت: کسی که در آسیا و جهان قهرمان می‌شود مدت‌ها در اردو بوده و زحمت می‌کشد و باید نگاه ویژه به قهرمانان شود تا در دستگاهی جذب شوند و دغدغه اشتغال نداشته باشند.

به گزارش خبرگزاری موج، فاطمه بوداغی در حاشیه برگزاری مسابقات فوتسال جام رمضان در رده نونهالان با بیان اینکه این مسابقات در سطح بالایی انجام و از داوران مطرح و پیشکسوت استانی برای قضاوت استفاده شد، اظهار کرد: مسابقات امسال نسبت به سال‌های قبل با نظم خاصی برگزار شد و این بازیکنان آینده لیگ برتر کشور را می‌سازند.

وی افزود: باید نگاه ویژه‌ای به فوتبال و فوتسال مازندران شود چرا که هیأت‌های این دو رشته جزء سه هیأت برتر کشور هستند.

نایب‌رئیس هیأت فوتبال مازندران تصریح کرد: هیأت فوتبال بانوان مازندران جزء هیأت‌های برتر در کشور است و ملی‌پوشان زیادی در تیم ملی داریم.

این مسوول با بیان اینکه قائم‌شهر مدتی تیم فوتبال در بخش بانوان نداشت و فقط یک تیم استانی داشت، اظهار کرد: طی جلسه‌ای که با رئیس هیأت فوتبال این شهرستان داشتیم این قول داده شد که یک تیم استانی و یک تیم کشوری در بخش فوتسال و فوتبال بانوان داده شود.

بوداغی افزود: حضور 14 تیم در کشور، مربیان درجه A  , B آسیا و داوران ملی و بین‌المللی فوتبال و تیم‌های کشوری از افتخارات فوتبال بانوان مازندران است.

نایب‌رئیس هیأت فوتبال مازندران  از رئیس ورزش و جوانان شهرستان قائم‌شهر خواست تا از بخش بانوان بیشتر حمایت کند و گفت: باید تعامل اداره ورزش و جوانان  با شورا و شهرداری خوب باشد چرا که اگر بتوانند حامی مالی خوبی جذب کنند، ورزش پیشرفت می‌کند.

بوداغی ادامه داد: اگر بتوانیم مانند سال‌های قبل، مالیات شرکت‌های خصوصی را به ورزش اختصاص دهیم، استقبال و انگیزه ورزشکاران بیشتر خواهد شد.

وی با بیان اینکه باید نگاه ویژه‌ای به قهرمانان ورزشی شود و تجلیل با دادن یک سکه در شأن ورزشکار ما نیست، تصریح کرد: کسی که در آسیا و جهان قهرمان می‌شود مدت‌ها در اردو بوده و زحمت می‌کشد و باید نگاه ویژه به قهرمانان شود تا در دستگاهی جذب شوند و دغدغه اشتغال نداشته باشند.

بوداغی در پایان گفت: استاندار و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی باید با هم بنشینند و برنامه‌ریزی کنند تا بتوانیم شرکت‌های خصوصی را برای حامی مالی شدن جذب کنیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج