فرماندار و رئیس ستاد انتخابات شهرستان نوشهر گفت :‌ صحت پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا دراین شهرستان تائید شد .

به گزارش خبرگزاری موج، علی شادمان اظهار داشت : هفته جاری هیات نظارت استان پس از بررسی نتایج آرای تمامی نامزدهای شوراهای اسلامی ‌شهر و روستا در نامه ای به فرمانداری صحت این دوره از انتخابات شوراهای اسلامی را تائید کرد.

وی بیان کرد:شهرستان نوشهر دستکم 134 هزار نفر جمعیت ، سه شهر و حدود 129 روستا دارد که دراین دوره از انتخابات در حوزه شهری 71 نفر و در بخش مرکزی حوزه روستایی این شهرستان نیز 445 نفر برای دستیابی به آرای بیشتر با همدیگر رقابت کردند.

شادمان گفت:در شهرهای پول ، کجور و نوشهر از مجموع 71 نامزد ، 15 نفر و در 70 روستای بخش مرکزی نوشهر نیز از مجموع 445 نفر نامزد ، 197 نفر به عنوان اعضای اصلی پنجمین دوره از انتخابات اسلامی شوراهای اسلامی شهر و روستا از سوی مردم انتخاب و به کرسی شوراها راه یافتند.

فرماندار نوشهر با اشاره به مشارکت بیش از 100 درصدی مردم این شهرستان در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت :‌امروز در برابر این همت بلند مردم و پایبندی آنان به آرمان های انقلاب ، نظام و رهبری فرزانه ، شانی جز خدمت بی منت به آنان نداریم.

شادمان با قدردانی از عوامل برگزاری این دوره از انتخابات و نقش خبرنگاران در روشنگری و تنویر افکارعمومی برای مشارکت دراین همایش سیاسی گفت :‌ امروز به فضل الهی شاید در دیگر شهرستان های شبهاتی در مورد سقم و صحت نتایج آرای نامزدهای شوراهای شهر و روستا وجود داشته باشد اما در این شهرستان این گونه نیست.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج