تیم شهریار ساری تنها نماینده مازندران در رقابت های لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاههای کشور به دومین پیروزی خانگی خود در مسابقات این فصل دست یافت.

به گزارش خبرگزاری موج، تیم شهریار ساری در هفته سوم دهمین دوره این مسابقات در مجموعه ورزشی داراب این شهر میزبان تیم مدعی گلساپوش یزد بود و در نهایت میهمان خود را با نتیجه پرگل 7 بر 4 با شکست بدرقه کرد.

تیم شهریار ساری در رقابت های این فصل با هدایت افشین امیدی ، پیمان حسینی سنگربان مازندرانی و ستاره تیم ملی و نیز حسن عبدالهی و محمد مرادی دو ملی پوش دیگر یکی از مدعیان اصلی کسب مقام قهرمانی محسوب می شود.

نماینده مازندران در هفته نخست مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاه های کشور شنبه ششم خرداد در ساری تیم یاران نجف آباد را با نتیجه 5بر 2 شکست داده بود و در هفته دوم در دیداری بیرون از خانه 12خرداد در تبریز با نتیجه نزدیک 3بر2 به میزبان خود تیم شهرداری این شهر باخت.

مسابقات امسال لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاههای کشور با حضور 11 پارس جنوبی بوشهر، مقاومت گلسا پوش، شاهین خزر رودسر، شهریار ساری، پیام کویر، شهرداری تبریز، شهید جهان نژادیان آبادان، شهرداری بندرعباس، ملوان بندرگز، یاران نجف آباد و ایفا سرام اردکان' برگزارمی شود.

تیم پارس جنوبی بوشهر در فصل گدشته و نهمین دوره این مسابقات به مقام قهرمانی دست یافت.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج