نماینده مردم بابل در مجلس برای دومین سال به عنوان عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس انتخاب شد.

به گزارش خبرگزاری موج، حسین نیازآذری اظهار داشت: براساس انتخابات داخلی سالانه که امروز در کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی برگزار شد، مجدداً به مدت یکسال به عنوان دبیر و عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس انتخاب شدم.

نماینده بابل در مجلس شورای اسلامی همچنین با بزرگداشت بیست و هشتیمن سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی معیار و معمار کبیر انقلاب اسلامی تاکید کرد: رمزماندگاری انقلاب اسلامی در پیروی از فرامین امام و رهبری است.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری پر شور بیست و هشتیمن سالگرد ارتحال ملکوتی امام راحل در اقصی نقاط کشور، وفاداری مردم ولایی و انقلابی به آرمانهای امام عظیم الشان را ستودنی و نشان از الهی بودن اندیشه‌های امام دانست و بر ادامه راه امام تاکید کرد.

عضو مجمع نمایندگان مازندران درخانه ملت با اشاره به سخنان روشنگرایانه و هدایت بخش مقام معظم رهبری در آیین سالگرد امام راحل در حرم مطهر آن حضرت خاطرنشان کرد: نمایندگان و مجلس شورای اسلامی دغدغه‌ها و منویات امام گونه مقام معظم رهبری را با جدیت پیروی می‌کند.

نماینده مردم بابل در مجلس دوران پساانتخابات را دوران کار و تلاش مضاعف برای تحقق وعده‌ها و پیگیری مطالبات مردمی اعلام کرد که با شور و امید بر سر صندوق‌های رأی حمایت از جمهوری اسلامی حضور یافتند و این مأموریت مختص دولت نیست بلکه اقشار مختلف مردم و مسئولین در این مأموریت ملی سهیم هستند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج