مدیرکل انتقال خون مازندران با اشاره به اینکه پایگاه انتقال خون از ابتدای ماه مبارک رمضان فعال بوده و تعداد مراجعه‌کنندگان نیز در حال افزایش است، گفت: شاید دلیل اینکه برخی با درهای بسته انتقال خون مواجه شدند این بوده که در ساعت تعطیلی پایگاه مراجعه کردند چرا که ساعت فعالیت پایگاه در ماه رمضان تغییر کرده است.

به گزارش خبرگزاری موج،اسماعیل پوریانی درباره گزارش‌هایی مبنی بر فعال نبودن پایگاه انتقال خون در شهرستان چالوس اظهار کرد: پایگاه انتقال خون در ماه مبارک رمضان از ساعت 8 تا 13 و بعد از افطار از ساعت 21:30 تا 24 فعال است که البته در صورت حضور اهداکنندگان این زمان نیز تا نیم ساعت بعد از بامداد تمدید می‌شود.

وی بیان کرد: از ابتدای ماه مبارک رمضان تا روز گذشته 169 نفر به پایگاه انتقال خون چالوس مراجعه کردند که از این تعداد 102 نفر موفق به اهدای خون شدند.

مدیرکل انتقال خون مازندران با اشاره به اینکه پایگاه انتقال خون از ابتدای ماه مبارک رمضان فعال بوده و تعداد مراجعه‌کنندگان نیز در حال افزایش است، تصریح کرد: شاید دلیل اینکه برخی با درهای بسته انتقال خون مواجه شدند این بوده که در ساعت تعطیلی پایگاه مراجعه کردند چرا که ساعت فعالیت پایگاه با قبل از ماه رمضان تغییر کرده است.

وی با بیان اینکه درباره تفاوت میان مراجعه‌کنندگان و اهداکنندگان خون، یادآور شد: مراجعه‌کنندگانی که برای بار نخست به پایگاه‌های انتقال خون در شهرستان‌های بهشهر، بابل، نور، چالوس و رامسر مراجعه می‌کنند تنها نمونه‌گیری انجام شده و خون‌گیری بعد از سه ماه و سالم بودن نمونه خون انجام می‌شود.

پوریانی در پایان با تقدیر از نوع‌دوستی مردم و همکاری رسانه‌ها، گفت: افراد باید به‌صورت مستمر و دائمی در پایگاه‌های انتقال خون حضور یابند و اهدای خون را به زمان خاصی موکول نکنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج