رئیس اداره بهزیستی آمل از توزیع 2 هزار سبد غذایی رمضان بین مددجویان این نهاد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، وحید حسین‌زاده در مراسم توزیع سبد مواد غذایی بین نیازمندان تحت حمایت این نهاد اظهار کرد: یکی از ویژگی‌های بارز ماه مبارک رمضان دستگیری از نیازمندان و محرومان جامعه است.

وی افزود: 2 هزار سبد مواد غذایی در ماه مبارک رمضان از سوی اداره بهزیستی شهرستان آمل بین مددجویان و معلولان توزیع می‌شود که در آن خیران نیک‌اندیش، مردم، مراکز و مؤسسات غیر دولتی مشارکت داشتند.

رئیس اداره بهزیستی آمل با اعلام اینکه در مجموع 150 میلیون تومان مواد غذایی در قالب سبد کالا بین نیازمندان و محرومان توزیع شد، ادامه داد: این عمل نیک و پسندیده همانند سال‌های گذشته با تلاش همه عوامل بهزیستی اجرا شد.

این مسؤول تصریح کرد: پس از برگزاری نشست‌های تصمیماتی و هماهنگی بین مسؤولان مؤسسات و مراکز زیر شاخه بهزیستی مصوب شد تا به جای افطاردهی هزینه‌های آن برای خرید سبد غذایی مددجویان اختصاص یابد.

حسین‌زاده تصریح کرد: برای نخستین بار در این شهرستان تعداد 2 هزار سبد غذایی بین نیازمندان تحت حمایت از سوی اداره بهزیستی توزیع شد.

وی گفت: خیران زیادی در این مسیر همگام بودند و یکی از خیران هم تعداد 2 هزار بسته پنیر و شیر پاکتی برای اختصاص به نیازمندان در قالب سبد مواد غذایی در نظر گرفت.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج