تیم لیگ برتری والیبال عمران ساری که نخستین سال خود را در سوپرلیگ کشور با موفقیت نسبی پشت سرگذاشت، با وجود این نتایج خوب برای فصل آینده رقابت که اوایل مهرماه شروع می شود، با سرنوشت مبهمی مواجه است.

به گزارش خبرگزاری موج، مطالبات معوقه بازیکنان و عدم انعقاد قرارداد با بازیکنان جدید وکادر فنی باعث شده تا سرنوشت مشخصی برای شرکت یا شرکت نکردن این تیم به عنوان نماینده مردم مازندران در رقابت های لیگ برتر متصور نباشد.

همچنین عدم پاسخگویی مسوولان تیم سازمان عمران شهرداری ساری به مبهم بودن فعالیت تیمشان در رقابت های آینده لیگ برتر که گفته می شود با حذف 4 تیم بدهکار فصل گذشته همراه شده و هشت تیمی دنبال می شود، کمک کرده است.

سرمربی فصل گذشته عمران ساری می گوید : این تیم گرچه به دلیل بی نظمی در برنامه ریزی فدراسیون والیبال از جمله آمد و رفت برخی تیم ها و انجام بازی این تیم ها پس از پایان رقابت های لیگ برتر از رفتن به جمع هشت تیم بازماند، ولی طبق برنامه اول فصل که هدف ماندن در لیگ بوده، محقق شد.

بهزاد محمودی گفت :باشگاه با تعدادی از بازیکنان طلبکار تسویه حساب کرده ، ولی برای تیمداری در فصل آینده تصمیم گیری نشده است.

وی افزود : صرفنظر از این که درفصل آینده سرمربی عمران ساری باشیم یا نه، به نظر می رسد که با علاقه ای که ساروی ها به والیبال داشتند و حضور پرشمارشان درورزشگاه سید رسول حسینی برای تماشای بازی ها، باید تلاش شود تا تیم در لیگ برتر فصل بعد بازی کند.

وی اضافه کرد : اگرچه زمان زیادی تا یارگیری برای فصل آینده رقابت های لیگ برتر باقی است، ولی وضعیت تیم در سکوت قرار دارد و تاکنون زمزمه ای مبنی بر تیمداری در فصل آینده مطرح نشده است.

محمودی دلیل سکوت پیرامون تیمداری سازمان عمران شهرداری ساری در رقابت های لیگ برتر فصل آینده را ناشی از انتخابات شورای شهر و احتمال برخی تغییر و تحول مدیریتی دانست.

محمودی اظهارداشت : در شرایط فعلی نمی توان پیش بینی لازم را برای حضور تیم عمران شهرداری ساری برای فصل آینده داشت، ولی به نظر می رسد نیاز باشد تا ساروی ها یک تیم لیگ برتری حداقل در والیبال داشته باشند.

در تماس با مسوولان عمران شهرداری ساری هیچ کس پاسخگوی خبرنگار ایرنا پیرامون تیمداری در لیگ برتر رقابت های والیبال در فصل آینده که از اوایل مهرماه شروع می شود، نبود.

مازندران در رقابت های لیگ برتر والیبال فصل گذشته (96-95) کاله آمل و سازمان عمران شهرداری ساری را به عنوان نمایندگان این استان دراین رقابت ها داشت.

در رقابت های لیگ برتر والیبال فصل گذشته بانک سرمایه قهرمان و پیکان تهران نایب قهرمان این رقابت ها شد و تیم قهرمان به عنوان نماینده ایران در رقابت های باشگاه های آسیا شرکت می کند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج