تیم شهریار ساری تنها نماینده مازندران در رقابت های لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاههای کشور، فصل جدید این مسابقات را با یک پیروزی ارزشمند خانگی آغاز کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، تیم شهریار ساری در هفته نخست دهمین دوره این مسابقات در مجموعه ورزشی داراب این شهر میزبان تیم یاران نجف آباد بود و در نهایت میهمان خود را با نتیجه پرگل 5 بر 2 با شکست بدرقه کرد.

نیمه نخست این مسابقه با پیروزی یک بر صفر تیم میهمان به پایان رسید.

در دو نیمه قانونی این مسابقه تیم شهریار ساری با حمایت اندک هواداران خود و درخشش خیره کننده ' محمد مرادی' بازیکن ملی پوش فوتبال ساحلی ایران، توانست برتری عددی خود را به حریف دیکته کند و در نهایت موفق به کسب نخستین پیروزی خود در خانه شد.

تیم شهریار ساری که در رقابت های این فصل با هدایت افشین امیدی ، پیمان حسینی سنگربان مازندرانی و ستاره تیم ملی و نیز حسن عبدالهی و محمد مرادی دو ملی پوش دیگر یکی از مدعیان اصلی کسب مقام قهرمانی محسوب می شود.

هفته نخست مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاه های کشور شنبه ششم خرداد با پنج مسابقه در شهرهای مختلف کشور برگزار شد.

مسابقات امسال لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاههای کشور با حضور 11 پارس جنوبی بوشهر، مقاومت گلسا پوش، شاهین خزر رودسر، شهریار ساری، پیام کویر، شهرداری تبریز، شهید جهان نژادیان آبادان، شهرداری بندرعباس، ملوان بندرگز، یاران نجف آباد و ایفا سرام اردکان' برگزارمی شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج