عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی مهمترین اولویت دولت دوازدهم را مطابق وعده های انتخاباتی ترمیم کابینه اعلام کرد و گفت: باید رئیس جمهوری دوازدهم با تزریق نیروهای جوان و متخصص به کابینه برنامه های خود را سریعتر عملیاتی کند.

به گزارش خبرگزاری موج، علی اصغریوسف نژاد بیان داشت : مردم در 29 اردیبهشت ماه به برنامه رئیس جمهوری دوازدهم و دکتر حسن روحانی رای دادند و باید دولت به وعده های خود به مردم عمل کند.

وی اضافه کرد : قطعا رئیس جمهوری منتخب دوازدهم برای تحقق برنامه هایش به مردم برای توسعه و پیشرفت کشور نیاز به همکاری و تعامل با مجلس شورای اسلامی دارد و این همکاری و تعامل وجود دارد.

نماینده مردم شهرستان های ساری و میاندرود اظهارداشت : رای بالای مردم به رئیس جمهور منتخب دوازدهم قدرت بالایی در عرصه بین المللی و تصمیم گیری های جهانی داده و رئیس جمهوری بهتر از گذشته می توانند در سیاست های خارجی موفق عمل کند.

یوسف نژاد افزود : دولت دوازدهم باید علاوه بر توسعه سیاست خارجی و همکاری های بین المللی توجه ویژه ای به مشکلات و مسایل داخلی از جمله اقتصاد و معیشت مردم نیز داشته باشد و ما به عنوان نمایندگان مردم به دولت در تدوین برنامه و تصویب آن در مجلس کمک خواهیم کرد.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی مهمترین اولویت دولت دوازدهم را مطابق وعده های انتخاباتی ترمیم کابینه اعلام کرد و گفت که اگرچه کابینه دولت یازدهم نیز از وزرای قوی و با تجربه برخوردار بوده و توانست موفقیت های زیادی را کسب کند، ولی باید رئیس جمهوری دوازدهم با تزریق نیروهای جوان و متخصص به کابینه برنامه های خود را سریعتر عملیاتی کند.

یوسف نژاد اضافه کرد : تعامل بین دولت و مجلس شورای اسلامی کمک کار مناسبی برای رئیس جمهوری منتخب دوازدهم برای ترمیم کابینه است.

وی بار دیگر تاکید کرد : مردم ما خواهان تحقق مطالباتشان از رئیس جمهوری منتخب دوازدهم هستند و ما به عنوان نمایندگان ضمن حمایت از دولت در تحقق برنامه ها، مطالبات مردم را نیز پیگیری می کنیم و انتقادات خود را نسبت به ضعف دولت نیز بیان می کنیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج