امام جمعه قائم‌شهر گفت: فردی که در انتخابات ورود پیدا می‌کند باید ظرفیت و تحمل لازم را برای بردن یا باختن داشته باشد به این معنی که اگر حائز اکثریت آرا شد مغرور و اگر رأی کسب نکرد دچار عقده نشود.

به گزارش خبرگزاری موج، آیت‌الله علی معلمی در مصلای این شهرستان حاضر شده و آرای خود را ثبت کرد.

وی با بیان اینکه اعتماد به ملت و چشم داشتن به اقتدار ملت از ویژگی‌ها و وظایف یک رئیس‌جمهور اصلح است، اظهار کرد: بهره گرفتن از همه امکانات داخلی یعنی استفاده از نیروهای لایق بسیجی و جهادی، استفاده از امکانات مادی و معنوی کشور از دیگر وظایف یک رئیس‌جمهور اصلح است.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: وجود معادن و ذخایر فراوان در کشور، امکان اشتغال را برای جوانان مهیا می‌کند و مهار آب‌های سطحی برای توسعه کشاورزی و افزایش سطح تولید مواد غذایی در داخل باید در دستور کار قرار گیرد.

این مسوول با بیان اینکه رئیس‌جمهور باید مصمم باشد و کمر همت را برای آبادانی کشور ببندد، اظهار کرد: یکی از گرفتاری‌های کشور ما این است که نامزدها تنها به یاران انتخاباتی خود فکر می‌کنند چراکه رئیس‌جمهور باید به فکر نظام و آینده کشور باشد و اگر این انگیزه را داشته باشد خداوند به او کمک می‌کند.

معلمی تصریح کرد: فردی که در انتخابات ورود پیدا می‌کند باید ظرفیت و تحمل لازم را برای بردن یا باختن داشته باشد به این معنی که اگر حائز اکثریت آرا شد مغرور و اگر رأی کسب نکرد دچار عقده نشود و با این عقده فتنه در جامعه ایجاد کند.

وی ادامه داد: اگر خود کاندیداها از روحیه شایسته مدیریت بهره‌مند باشد، قطعاً هواداران خود را کنترل می‌کند چرا که ملت ما بصیر و آگاه هستند و رقابت در انتخابات حق ملت است و برای تثبیت ارکان نظام لازم است.

امام جمعه قائم‌شهر با بیان اینکه فلسفه نهضت امام راحل و انقلاب این بود که مردم در اداره کشور دخیل باشند، گفت: از همه مردم شریف قائم‌شهر می‌خواهم که با حضور حداکثری خود مشتی محکم بر دهان دشمنان بکوبند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج