عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت ایران گفت: شرکت نکردن در انتخابات ریاست جمهوری 29 اردیبهشت ماه امسال به معنای همراهی کردن با ماجراجویی علیه کشور است .

به گزارش خبرگزاری موج، علی اکبر سروش در اجتماع فرهنگیان حامی روحانی در ساری افزود : وضعیت پیرامونی ما به گونه ای است که دیگر اجازه نمی دهد مدیران ماجراجوئی را تجربه کنیم که بخواهند با شعارهای خود کشورهای جهان را علیه ایران هماهنگ کنند .

وی ادامه داد : همه ما در کشور به عنوان دلسوزان انقلاب اسلامی و آرمان های شهیدان هشت سال دفاع مقدس باید در 29 اردیبهشت ماه با حضورمان در پای صندوق اخذ رای به تدبیر و عقلانیت رای دهیم تا بار دیگر افراد ماجراجو فرصت مدیریت اجرایی کشور را نیابند.

این فعال سیاسی با تاکید بر این که اداره کشور در شرایط حساس کنونی نیاز به مدیریت عقلانی و تدبیر دارد ، اظهار داشت : اگر ما به هر بهانه ای در 29 اردیبهشت ماه سر صندوق رای حاضر نشویم ، در روی کارآمدن مدیران ماجراجو بر مسند قدرت کمک کردیم.

سروش افزود : مردم ما هشت سال طعم تلخ مدیریت غیرعقلانی را بر اداره کشور چشیدند و این بار نباید اجازه دهیم به بهانه پول پاشی و یارانه چند برابری که از حالا عدم اجرای آن مشخص است، این گروه بر کشور ما حاکم شوند.

وی یادآور شد : در دولت تدبیر و امید قطار کشور در حوزه های اقتصادی ، سیاسی و سایر بخش ها به ریل اصلی برگردانده شد و با تداوم مدیریت تدبیر و امید بر کشور به روند حرکت قطار توسعه کمک کنیم.

این فعال سیاسی ادامه داد: رقبای دولت تدبیر و امید برای دوازدهمین دوره ریاست جمهوری فاقد هرگونه تجربه در حوزه مدیریت اجرایی و حتی قانون گذاری هستند و شعارگرایی این افراد مبنی بر افزایش سه برابر یارانه ها نیز از عدم اشرافشان بر قوانین نشات می گیرد.

سروش گفت : اگر رقبای روحانی اندک اشرافی برقانون و شرایط اقتصادی نابسامان بر جای گذاشته از دولت نهم و دهم داشتند، شعار افزایش یارانه ها را سر نمی دادند.

عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی افزود: اصولگرایان باید پاشخگوی عملکرد دولت نهم و دهم و وضعیت نابسامانی که در آن دو دولت بر کشور حاکم شد، باشند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج