عضو هیات رئیسه شورای شهر بابل با بیان اینکه نگاه شهرداری بابل نسبت به جذب سرمایه گذار بسیار منفی می باشد اظهار داشت : متاسفانه بجای گرفتن دست سرمایه گذار ، پای آنان را می گیریم .

به گزارش خبرگزاری موج، مهدی علیجان زاده کاشی با بیان اینکه در پارلمان شهری بایستی گفت این پارلمان غیرسیاسی است، تصریح کرد: بایستی ببینیم چرا مردم از این پارلمان ناراضی هستند ؟ در ۱۸ماه حضور بنده و با گفت و گو با مردم به این نتیجه رسیدیم که در پارلمان شهری دچار مشکلات زیادی هستیم و یکی از این مشکلات، بودجه نویسی ماست.

وی در ادامه در انتقاد به روند موجود گفت : حدود ۱۸۰ میلیارد تومان در بودجه نویسی به مردم دروغ گفتیم و امسال نیز به همین منوال خواهد بود .

کاشی اظهار داشت: وقتی بودجه غیرواقعی باشد ، انتظارات مردم بالا رفته و مردم وقتی ببینند به بودجه نرسیدیم، نسبت به ما بی اعتماد می شوند .

رئیس کمیسیون پارک ها و فضای سبز شورای شهر بابل خاطرنشان کرد: موضوع دومی که می تواند ما را در حالت عقب افتاده شهر بابل نجات دهد ، حمایت از سرمایه گذار می باشد.

وی با بیان اینکه نگاه الان در شهرداری بابل نسبت به جذب سرمایه گذار بسیار منفی می باشد اظهار داشت : متاسفانه بجای گرفتن دست سرمایه گذار ، پای آنان را می گیریم .

علیجان زاده کاشی در ادامه بیان داشت : در بحث نیروهای شهرداری ، بایستی گفت تمام نیروهای تخصصی در همه زمینه ها در شهرداری بایستی حضور داشته باشند .

وی همچنین افزود: در شهرداری بابل نیروهای متخصص کم داریم ، لیسانس و فوق لیسانس داریم که در سد معبر و کارگر شهرداری هستند و عکس این موضوع هم در شهرداری وجود دارد .

عضو شورای شهر بابل سرانه فضای سبز در بابل زیر ۲.۵ متر دانست و افزود : استاندارد این سرانه بایستی به ۸متر برسد .

مهدی علیجان زاده کاشی در ادامه بیان داشت : بحث آموزش و فرهنگ سازی نگهداری فضای سبز و گلهای آپارتمانی در دستور کار بنده بود که نتایج خوبی گرفتیم و بحث آموزش و فرهنگ سازی در شهرداری بابل نیز بایستی حتما در نظر داشته باشیم .

وی با تاکید بر اینکه تفکیک زباله و نگهداری فضای شهر بایستی در دستور کار شهرداری باشد ، افزود : همه شهروندان مشکلات شهر ما را می دانند ، از اینکه ورودی شهر ما ، مهار آبهای سطحی و ترافیک از جمله مشکلات بزرگ شهر ماست و ما بایستی با مشورت از متخصصین این امر اتفاقات بزرگی را رقم بزنیم .

کاشی با انتقاد از عملکرد شهردار بابل گفت : هر روزی که بتوانیم شهردار را استیضاح کنیم ، به نفع شهر خواهد بود .

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج