فرماندار قائمشهر در همایش توجیهی قوانین و مقررات داوطلبین پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر بر انتخابات سالم تاکید و تصریح کرد که نامزدهای انتخاباتی در چهارچوب قانون اعتماد مردم را جلب کنند.

به گزارش خبرگزاری موج، همایش آموزشی، توجیهی قوانین و مقررات با داوطلبین پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهرستان قائمشهر و شهر ارطه روز سه شنبه در سالن تربیت معلم قائمشهر برگزار شد.

فرماندار قائمشهر در این مراسم ، افزود : حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای پشتوانه جدی و محکمی برای نظام و هم برای برقراری نظم و امنیت همراه با آرامش و آسایش برای مملکت است.

مهدی محمدی با بیان اینکه در انتخابات پیش رو اجرای قانون برای ما بسیار حائز اهمیت است ، ادامه داد: اجرای قانون و برگزار شدن انتخابات سالم باعث می شود تا بار دیگر بتوانیم وحدت ملی را به رخ جهانیان بکشانیم.

وی اضافه کرد: بر اساس قانون، زمان تبلیغات برای نامزدهای شوراها 8 روز است ، بنابراین جایز است که نامزدها بر اساس قانون ستاد خود را پیش ببرند.

محمدی ابعاد تراکت و پوستر انتخاباتی نامزدها را حداکثر تا ابعاد 100 در 70 اعلام کرد و گفت که اگر ابعاد از این حد قانونی بیش تر شود گروه امحاء پوستر های تبلیغاتی را جمع اوری می کند.

فرماندار قائمشهر افزود : همچنین بعد از زمان مقرر تبلیغات نامزدها ، اگر طرفداری در خودرو خود عکس نامزدی را بچسباند برابر با قانون خودرو آن شخص به پارکینگ منتقل خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه آنچه برای مادر انتخابات پیش رو بسیار حائز اهمیت است آن است که نامزدها در چهارچوب قانون و با جلب اعتماد مردم به کارهایشان بپردازند ، تصریح کرد : ماهم به عنوان دست اندرکاران انتخابات در چهارچوب قانون عمل خواهیم کرد.

محمدی با بیان اینکه در زمان علنی شدن ستاد انتخاباتی ، نامزدها باید به نکاتی توجه کنند ، افزود : براساس تصمیماتی که در شورای تامین قائمشهر لحاظ شده است نامزدهای شوراها به غیر از میدان طالقانی می توانند ستاد خود را در مکان های دیگر این شهرستان راه اندازی کنند و همچنین باید به این نکته توجه داشته باشند که بلندگوهای خود را در بیرون از ستاد نصب نکنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج