رئیس ستاد انتخاباتی قالیباف در مازندران با بیان اینکه دولت بیش از بقیه نامزدهای انتخاباتی این دوره ریاست جمهوری رسانه و تریبون در اختیار دارد، گفت: کاخ‌نشین و کوخ‌نشین به دوران طاغوت تعلق داشت در حالی که این فاصله طبقاتی در کشور بیشتر از گذشته مشهود است.

به گزارش خبرگزاری موج، امین یاوری در مراسم افتتاحیه ستاد انتخاباتی محمدباقر قالیباف نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در مرکز مازندران با تأکید بر اینکه ما در کشور غنی و ثروتمندی قرار داریم و باید از تمام ظرفیت‌های برای ایجاد اشتغال، رونق اقتصادی و فقرزدایی استفاده شود، تصریح کرد: کاخ‌نشین و کوخ‌نشین به دوران طاغوت تعلق داشت در حالی که این فاصله طبقاتی در کشور بیشتر از گذشته مشهود است.

وی به مناظره‌ اخیر نامزدهای ریاست جمهوری در رسانه ملی اشاره کرد و افزود: برخی در مقابل جمعیت 70 میلیونی دروغ می‌گویند و وقتی خارج از دید مردم قرار می‌گیرند از دیگر رقبای خود عذرخواهی می‌کنند.

رئیس ستاد انتخاباتی قالیباف در مازندران با بیان اینکه دولت بیش از بقیه نامزدهای انتخاباتی این دوره ریاست جمهوری رسانه و تریبون در اختیار دارد، خاطرنشان کرد: شما اگر عملکرد داشتید نیاز به تبلیغات نبودید در حال حاضر گران‌ترین ستادها را اجاره می‌کنید.

یاوری با اشاره به اینکه با مدیریت جهادی تغییر جدی در کشور ایجاد می‌شود، افزود: فردی معرفی می‌شود که در تمام عرصه‌های مدیریتی ثابت کرد با وجود اینکه دیگران نتوانستند اقدامات مؤثر داشته باشند ایشان توانست با روحیه جهادی تحولی شگرف در دوران مسؤولیتی خود ایجاد کند.

رئیس ستاد انتخاباتی قالیباف در مازندران با اعلام اینکه قالیباف در قرارگاه نظامی، هوایی، ناجا و شهرداری تهران توانمندی‌های خود را به ظهور رساند، اضافه کرد: قالیباف شهرداری تهران را با اعتبار یک هزار میلیارد تومانی تحویل گرفت و با وجود تحریم‌ها و محدودیت‌های اقتصادی این اعتبار را به 18 هزار میلیارد تومان رساند.

این مسؤول به اقدامات عمرانی، رفاهی و فرهنگی قالیباف به عنوان شهردار در تهران بزرگ پرداخت و گفت: در مدت 30 سال 70 کیلومتر مترو احداث شد اما در مدت مدیریتی قالیباف 230 کیلومتر در مدت 10 سال احداث شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج