رئیس اسبق شورای عالی استان مازندران اظهار داشت:تولید کار و شغل زمینه‌ساز توسعه اقتصادی و اجتماعی ذر جامعه است.

به گزارش خبرگزاری موج، فرامرز نقیبی در گفت و گویی بیان داشت: افراد هر جامعه، تمایلات، علایق، توانایی و مهارت ‌های مختلفی دارند، بهمنصه ظهور رساندن این استعدادها و عینی نمودن آن به صورت یک فعالیت تولیدی و شغلی می تواند نیازهای متنوع جامعه را تامین سازد.

وی گفت: حمایت از کارآفرینان و افراد خلاق که توانایی ایجاد کار و اشتغال برای افراد مختلف را دارند، در حمایت از تولید ملی نقش مهمی ایفا می کند.

نقیبی بیان داشت: اولین و مهمترین نقش کارآفرینی در جامعه، ایجاد اشتغال و رفع بیکاری می باشد و کارآفرینان برای خود و دیگر افراد اشتغال ایجاد می کنند و با تشکیل فعالیت‌ های کاری گروهی، خود به حل مشکلات و نیازهایشان می پردازند و یکی از لوازم و نتایج اشتغالزایی به مسئله تولید داخلی بر می گردد، رفع بیکاری و ایجاد اشتغال موجب حمایت از تولید ملی می گردد.

عضو سابق شورای شهر ساری گفت:کارآفرینی با ایجاد شغل و فعالیت ‌های متنوع از فناوری و تکنولوژی بهره برده و در عین حال فناوری نیز ایجاد می کند و کارآفرینان با خلاقیت و استعداد خود قادرند، فناوری را توسعه و بسط دهند، پیشرفت فناوری موجب بهبود شرایط اقتصادی و فنی عرصه‌ های تولیدی می‌شود و میزان تولیدات داخلی را افزایش می دهد.

نقیبی افزود: اشتغالزایی و ایجاد کار موجب استفاده از سرمایه ‌های راکد در فعالیت‌ های تولیدی و اقتصادی می گردد و با گذشت زمان بر میزان سرمایه‌ها می افزاید.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج