رییس دانشگاه مازندران گفت : وعده های انتخاباتی شیرین و واهی ، کشور را با چالش مواجه می کند و در نهایت توسعه و پیشرفت را برای کشور فراهم نمی کند.

به گزارش خبرگزاری موج، سید خلاق میرنیا در دومین جشنواره خبرنگاران و روابط عمومی های برتر دانشگاهها و پارک های علم و فناوری منطقه 2 کشور در بابلسر افزود : در آستانه یک رویداد بزرگ در کشور قرار داریم که نقش رسانه ها در تنویر افکار عمومی در این انتخابات بسیار پررنگ است.

وی گفت : متاسفانه یک عده با وعده های واهی مسائلی را مطرح می کنند که در توان کشور نیست که یکی از این موارد چند برابر کردن مبلغ یارانه هاست.

او افزود : از رسانه ها انتظار می رود که مسائل کشور را درست ، منطقی و حرفه ای نقد کنند و همه چیز را سیاه و سفید نبینند.

میرنیا گفت : برجام یک اتفاق مبارکی بود که در کشور صورت گرفت و همچنین خرید هواپیما و دور کردن سایه شوم جنگ از اقدامات بسیار ارزشمند چند سال اخیر بوده است که باید رسانه ها آن را به صورت درست و منطقی مطرح کنند نه اینکه بدون در نظر گرفتن نکات مثبت این موارد ، تنها نقاط منفی را مطرح کنند.

وی افزود : رسانه ها نباید وعده های واهی را که در انتخابات مطرح می شود در جامعه گسترش دهند چرا که یک مدتی ما این وعده های پوچ را تجربه کردیم و جز هوچیگری، گنده گویی و انتشار دروغ ارمغانی برای جامعه نداشت.

رئیس دانشگاه مازندران گفت : رسانه ها امید را در جامعه گسترش دهند و اجازه ندهند یک عده ای به دروغ از مشکلات مردم سوء استفاده کرده و کشور را به سمتی هدایت کنند که خواسته دشمن است.

در این جشنواره از خبرنگاران و روابط عمومی های برتر حوزه دانشگاه و پارک های علم و فناوری استان های مازندران ، گیلان و گلستان تجلیل شد.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج