ستاد مرکزی تبلیغات انتخاباتی حسن روحانی یکی از 6 نامزد انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری با حضور هوادارانش در شهر ساری مرکز مازندران افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری موج، رئیس ستاد تبلیغات انتخاباتی روحانی در شهر ساری اخلاق مداری و رعایت قانون را مهم ترین شاخصه تبلیغاتی ستادهای این نامزد ریاست جمهوری اعلام کرد.

مهدی احمدی فولادی گفت که دولت تدبیر و امید در چهار سال اول موفقیت های خوبی در حوزه اقتصادی و سیاست خارجی و سایر بخش ها داشته و کارهای ناتمام دولت باید در دوره دوم تکمیل شود.

وی افزود : همه ما باید با اطلاع رسانی مناسب عملکرد دولت تدبیر و امید بتوانیم بار دیگر روحانی را با رای بالاتر از گذشته انتخاب کنیم.

رئیس شورای راهبردی ستاد انتخاباتی روحانی در مازندران هم گفت : رقبای انتخابات روحانی با بداخلاقی انتخاباتی و تخریب به دنبال کاهش آرای این نامزد انتخاباتی در دور دوم رئیس جمهوری هستند.

حسین روزبهی افزود : ما به عنوان حامیان دولت تدبیر و امید در استان باید با اطلاع رسانی درست خدمات دولت یازدهم به مردم و تشویق آنها به مشارکت در انتخابات، جلوی این برنامه را بگیریم.

همزمان با افتتاح ستاد مرکزی روحانی در ساری ، در روزهای آینده ستادهای شهرستانی این نامزد دوازدهمین دوره رئیس جمهوری درمازندران راه اندازی می شود.

روحانی در یازدهمین دوره انتخابات رئیس جمهوری از یک میلیون و 800 هزار آرای ماخوذه رای دهندگان مازندرانی موفق شده بود یک میلیون و 80 هزار رای را به خود اختصاص دهد.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج