نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اعتقاد داریم حریم و بستر رودخانه‌ها باید آزاد باشد تا بتوان امکانات و شرایط بهتری را در آن ایجاد کرد، گفت: به دلیل سکونت افراد زیاد در حاشیه رودخانه‌های استان‌های شمالی و موقعیت خاص جغرافیایی باید با نگاهی فراتر از سایر استان‌ها به این موضوع توجه داشت.

به گزارش خبرگزاری موج، عبدالله رضیان در جلسه رفع مشکلات و ساماندهی حریم و بستر رودخانه تالار از سوادکوه تا سیمرغ که در فرمانداری شهرستان سیمرغ برگزار شد، با اشاره به اینکه رودخانه یک طبیعتی دارد و این طبیعت حق رودخانه است و نمی‌توان مانع آن شد، اظهار کرد: فضایی را ایجاد می‌کنیم که مانع حق طبیعی رودخانه می‌شویم.

وی افزود: به دلیل شرایط اقلیمی و جغرافیایی و همچنین تراکم بالای جمعیتی مازندران به‌ویژه در حاشیه رودخانه‌ها و سواحل مسؤولان نگاه دوطرفه و دقیق‌تر به موضوع تعیین بستر و حریم رودخانه داشته باشند.

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اعتقاد داریم حریم و بستر رودخانه‌ها باید آزاد باشد تا بتوان امکانات و شرایط بهتری را در آن ایجاد کرد، گفت: به دلیل سکونت افراد زیاد در حاشیه رودخانه‌های استان‌های شمالی و  موقعیت خاص جغرافیایی باید با نگاهی فراتر از سایر استان‌ها به این موضوع توجه داشت.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج