نماینده مردم بابل در مجلس با اشاره به اینکه توجه به حوزه سلامت را از دغدغه‌های جدی مقام معظم رهبری دانست و سرمایه‌گذاری در حوزه سلامت را از مصادیق بارز اقتصاد مقاومتی برشمرد.

به گزارش خبرگزاری موج، حسین نیازآذری با اشاره به نامگذاری اول تا هفتم اردیبهشت ماه به عنوان هفته سلامت اظهار کرد: توجه شایسته به نظام سلامت اولویت مهم قانون برنامه ششم و رویکرد مجلس شورای اسلامی است.

وی سرمایه‌گذاری در حوزه سلامت را اهتمام مجلس و دولت  به امنیت پایدار و آرامش جامعه تلقی کرد و افزود: مجموعه روندهای سیاستگذاری کشور در حوزه سلامت اعم از قانون‌گذاری، برنامه‌ریزی، اصلاح ساختار و افزایش اعتبار با هدف نشاط و امید مردم صورت می‌گیرد و وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی در این مسیر اقدامات جهادی و فعالیت چشمگیری صورت داده است.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی اما اقدامات تکمیلی در حوزه سلامت را برای رسیدن به شاخص‌های جهانی  ضروری برشمرد و از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خواست  به مناطق محروم توجه بیشتری داشته باشد.

نیازآذری توجه به حوزه سلامت را از دغدغه‌های جدی مقام معظم رهبری  دانست و سرمایه‌گذاری در حوزه سلامت را از مصادیق  بارز اقتصاد مقاومتی برشمرد.

وی  همچنین هدایت یارانه‌ها به سمت نظام سلامت را خواستار شد و ابراز امید واری کرد برای اجرای هر چه بهتر نظام سلامت از کارگزاران و تلاش‌گران این بخش نیز تکریم شایسته به‌عمل آید و منزلت شغلی و صنفی فعالان حوزه سلامت مورد توجه دستگاه سلامت کشور قرار گیرد.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی فرهنگ‌سازی، اصلاح سبک زندگی، آموزش  و پیشگیری را از مختصات اصلی حوزه سلامت بیان کرد و از رسانه‌های گروهی،  شبکه‌های اجتماعی، مراکز فرهنگی و آموزشی خواست به یاری نظام سلامت کشور بشتابند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج