دبیر نخستین کنفرانس تجربیات خلاقانه شیمی شمال کشور از ارسال 59 مقاله از 11 استان کشور به دبیرخانه این کنفرانس در نوشهر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، شایان نصرالهی در نخستین کنفرانس تجربیات خلاقانه آموزشی شیمی شمال کشور که در کانون شهید باهنر این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: مقدمات اولیه اجرای این کنفرانس از آبان سال گذشته آغاز شد و حوزه اداره‌کل آموزش و پرورش مازندران و نوشهر همکاری‌های زیادی برای هر چه بهتر برگزار شدن آن داشتند.

وی افزود: در مجموع ۵۹ مقاله از 11 استان کشور به دبیرخانه کنفرانس رسید که ۴۳ مقاله پذیرفته شد و ۲۰ مقاله در قالب سخنرانی و ۲۳ مقاله نیز در قالب پوستر ارائه شدند.

دبیر نخستین کنفرانس تجربیات خلاقانه شیمی شمال کشور با مثبت ارزیابی کردن سطح مقالات ارسالی تصریح کرد: معلمان شیمی 11 استان از جمله آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، خراسان شمالی و رضوی، گیلان، مازندران، گلستان، سمنان، اصفهان و تهران در این کنفرانس شرکت کردند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان نوشهر نیز درس شیمی را به عنوان یکی از درس‌های حساس و لازمه زیستن دانست و اظهار کرد: دانستن شیمی به کودکان نوجوانان و همه رده‌های سنی کمک می‌کند تا بهتر زندگی کنند.

نورالدین کوچ‌پیده گفت: از آنجایی که همه ما به صورت اجتماعی زندگی می‌کنیم شیمی به ما برای باهم زیستن کمک می‌کند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج