نایب رئیس هیأت جودو آمل گفت: 4 جودوکار آملی به تازگی در دو رده نوجوانان و جوانان به اردو تیم ملی دعوت شدند که دور جدید تمرینات ملی‌پوشان از خردادماه آغاز می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج، اکبر اسماعیلی اظهار کرد: جودو یکی از ورزش‌های مهیج، پرمخاطب و زیبا است که در شهرستان آمل رشد خوبی از گذشته تاکنون داشته است.

وی افزود: این رشته ورزشی از مقبولیت خوبی در بین خانواده‌ها برخوردار است و این امر باعث شده تا علاقه‌مندان زیادی به سوی این رشته ورزشی سوق پیدا کنند.

نائب رئیس هیأت جودو آمل با اشاره به اینکه برای مدال‌آوری و قهرمانی جودوکاران این شهرستان برای سال جاری در مسابقات مختلف برنامه زیادی در دستور کار داریم، تصریح کرد: سال گذشته برای هیأت جودوی این شهرستان پربار بوده است.

این مسؤول با اعلام اینکه تلاش و زحمات مربیان و جودوکاران آملی باعث شد تا در بین شهرهای مختلف مازندران شاخص و برتر باشیم، ادامه داد: نائب‌قهرمانی تیم جودو آمل در مسابقات قهرمانی بزرگسالان مازندران به میزبانی شهرستان قائم‌شهر به همراه دعوت تعدادی از جودوکاران آمل به اردوی تیم ملی در رده‌های مختلف از دیگر افتخارات بود.

اسماعیلی با تأکید بر حضور عزیزالله مهدوی مربی آملی در مسابقات متعدد کشوری، یادآور شد: آمل توانست میزبانی مسابقات استانی را طی سال گذشته از آن خود کند و با حضور تعدادی از ورزشکاران این شهرستان تیم جودو کارگران استان مازندران در شهر زنجان قهرمانی کشور را به دست آورد.

وی با بیان کسب مقام سومی کشور توسط جودوکاران کم‌بینای مازندران به سرمربیگری امیرحسین نتاج قهرمان اسبق جهان و مسابقات پارالمپیک از این شهرستان، گفت: در برنامه‌ای از مربیان زحمت‌کش این شهرستان قدردانی و تجلیل شد.

نائب رئیس هیأت جودو آمل افزود: امید داریم در سال جاری تعدادی از ورزشکاران رده‌های مختلف به اردوی تیم ملی اعزام شده و برای کشورمان در میادین برون‌مرزی افتخارآفرینی کنند.

این مسؤول با اشاره به برگزاری تمرینات با حضور مربیان توانمند و نام‌آشنا از رده نونهالان تا بزرگسالان در این شهرستان، خاطرنشان کرد: چهار جودوکار آملی به تازگی در رده نوجوانان و جوانان به اردو تیم ملی دعوت شدند که دور جدید تمرینات ملی‌پوشان از خردادماه امسال آغاز می‌شود.

اسماعیلی با اعلام فعالیت ورزشکاران جودو در چهار باشگاه فعال، ادامه داد: بیش از 200 ورزشکار آملی در رشته ورزشی جودو فعالیت مستمر دارند.

وی گفت: پنج مربی فعال با دارا بودن مدارک معتبر ملی و بین‌المللی در این شهرستان فعالیت دارند که تاکنون در رده‌های مختلف کشوری، آسیایی و جهانی توانستند عنوان‌دار باشند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج