مشاور گردشگری استاندار مازندران گفت: استانداری مازندران از تجهیز پارک بزچفت به عنوان منطقه نمونه گردشگری حمایت می کند.

به گزارش خبرگزاری موج، علی علیپور در نشست مشترک با مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری، رئیس میراث فرهنگی و گردشگری ، رئیس و اعضای ستاد مردم نهاد پیگیری مطالبات مردمی شهرستان بابل که به منظور تجهیز پارک بزچفت به عنوان منطقه نمونه گردشگری بابل  تشکیل شد،اظهار کرد: استان مازندران با دارا بودن منابع خدادادی نظیر کوه ،جنگل و دریا جزو استان های برتر کشور از نظر گردشگری است .

وی با اشاره به اینکه زیرساخت های گردشگری در پارک بزچفت  به عنوان منطقه نمونه گردشگری مهیا است، افزود: نیاز است تا نسبت به تجهیز این پارک به برج دیده بانی، باغ وحش و پارک آبی اقدام شود.

علیپور با تقدیر از پیگیری ستاد مردم نهاد پیگیری مطالبات  مردمی شهرستان بابل تصریح کرد: استانداری مازندران آماده هرنوع همکاری برای بررسی و رفع مشکلات موجود در جهت تجهیز پارک بزچفت و ارتقاء این پارک به عنوان منطقه نمونه گردشگری است.

وی با تقدیر از شهردار و مدیرعامل فضای سبز شهرداری بابل گفت: با توجه به تجهیز پارک بزچفت  و برگزاری جشن بزرگ عید انه در این پارک ،آماده هر نوع حمایت از اقدامات شهرداری در این پارک هستیم.

مشاور استاندار مازندران با اشاره به اینکه سد شیاده و بابلرود نیز از استعداد زیادی برای اجرای طرح گردشگری برخوردار هستند ، از رئیس و اعضای ستاد پیگیری مطالبات مردمی شهرستان بابل خواست نسبت به پیگیری این موضوع برای رسیدن به حصول و نتیجه نهایی اقدام کنند.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج