رئیس بازرسی خدمات سفرهای نوروزی کشور شکایت و انتقاد مردمی از دستگاه‌های اجرایی را کارگشاه دانست و گفت: نظارت از دورترین نقطه کشور انجام می‌شود تا مسافران و گردشگران در سفر از امنیت و رفاه مناسبی برخوردار شوند.

به گزارش خبرگزاری موج،حبیب حبیب‌زاده با حضور در دبیرخانه ستاد خدمات سفر مازندران که در اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تشکیل شد، اظهار کرد: سال گذشته مازندران در خدمات‌رسانی سفر به مسافران رتبه برتر کشوری را کسب کرد.

وی با اشاره به اینکه در بازرسی‌های انجام شده شاهد حضور مسؤولان در انجام وظیفه هستند، افزود: خدمات‌رسانی مطلوب کمیته‌های 12 گانه خدمات سفر سبب شد تا مازندران جایگاه برتر را در میزبانی از مسافران در کشور کسب کند.

رئیس بازرسی خدمات سفرهای نوروزی کشور بازرسی و نظارت از دستگاه‌های خدمات‌رسان سفرهای نوروزی به صورت تئوری و نوشتاری صورت نمی‌گیرد، اضافه کرد: تمام بازرسی‌ها کشور عملی و در لحظه انجام می‌شود.

این مسؤول شکایت و انتقاد مردمی از دستگاه‌های اجرایی را کارگشاه دانست و گفت: نظارت از دورترین نقطه کشور انجام می‌شود تا مسافران و گردشگران در سفر از امنیت و رفاه مناسبی برخوردار شوند.

حبیب‌زاده  با بیان اینکه مازندران به لحاظ نزدیکی به پایتخت از استان‌های پرتردد و مسافرخیز کشور است، افزود: مازندران در ایام تعطیل پر ترددترین جاده کشور است که نیازمند است به لحاظ خدمات ملی از اعتبار ملی هم برخوردار شود.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه شهرداری‌ها خدمات‌رسانی مطلوبی را در ایام نوروز به مسافران ارائه می‌دهند سوخت، ارزاق عمومی، خدمات درمانی و رفاهی برای مسافران از سوی دستگاه‌های اجرایی مهم تلقی می‌شود.

رئیس بازرسی خدمات سفرهای نوروزی کشور با اشاره به اینکه دغدغه مسؤولان مازندرانی در میزان خدمات‌رسانی به مسافران کشوری بیش از توان استانی است، تصریح کرد: بار شناور مسافران در مازندران محدود به فصل و زمان نیست این استان در تمام فصول سال گردشگرپذیر است لازم است در بخش خدمات‌رسانی اعتبار کشوری به این استان تعلق گیرد.

این مسؤول افزود: سال گذشته با توجه به اینکه مازندران در بخش گردشگری اعتبار ملی نداشت رتبه برتر را در ارائه خدمات به مسافر در کشور کسب کرد.

حبیب‌زاده اظهار کرد: اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال باید در کشور عملی شود و گزارش ما در بازرسی‌ها واقعی و به دور از سیاه‌نمایی است.

وی مازندران را در دوران دفاع مقدس و دفاع از حرم افتخار آفرین دانست و گفت: انتظار داریم مازندران در نگاه دولتمردان ویژه دیده شود.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج