مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری مازندران گفت: تنها سه مدیر ارشد، هفت مدیر میانه و ۲۱۵ مدیر پایه استان از قشر بانوان هستند.

به گزارش خبرگزاری موج، مریم جمشیدی  با اشاره به نگاه دولت تدبیر و امید به مدیریت بانوان اظهار داشت: در حال حاضر این وضعیت در مازندران مطلوب است به طوریکه سه مدیر ارشد ، ۷مدیر میانه و ۲۱۵ مدیر پایه استان مازندران از قشر بانوان هستند.
 
وی، گفت: بیش از شش هزار میلیارد تومان تسهیلات به بخش اشتغال زنان سرپرست خانوار و کار آفرین استان اختصاص شده شد که همه آن جذب شده است و در بسته رونق تولید بیش از هزار کارگاه تولیدات زنان از تسهیلات یاد شده برخوردار شدند.
 
جمشیدی، با اشاره به اهمیت نقش زن در تربیت فرزند ، گفت: بنابر آمار کشور ۸۶درصد زنان کشور شغل رسمی و دولتی ندارند   اما این قشر تاثیر گذار دوشادوش مردان در جامعه سهم  و مشارکت دارند.
 
وی با بیان اینکه برنامه های شاخص  هفته زن امسال شامل تجلیل از  ۴۰ بانوی نمونه استان و یک بانوی رسانه ای استان است، ادامه  داد: این مراسم در ۲۲ اسفندماه ساعت سه عصر در سالن تامین اجتماعی ساری برگزاری می شود.
 
وی ادامه داد: در عین حال  متولیان  آموزشی باید با زبان زمان در مدارس و با کمک ظرفیت  سازمان هایی همچون بهزیستی تبلیغات اسلامی و ... به آسیب های فضاهای  مجازی بپردازند و دانش آموزان را با این بخش آشنا کنند.
 
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران، خاطرنشان کرد: در حوزه ارتقاء سلامت بانوان  بیش از هزار و ۸۱۶ برنامه آموزشی برگزار شده است.
عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج