علی اصغر یوسف نژاد با اشاره به اینکه ایجاد منطقه آزاد تجاری حق مسلم مازندران است، گفت: این موضوع در مجلس در حال بررسی است.

به گزارش خبرگزاری موج، نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی در ارتباط با منتفی شدن ایجاد منطقه آزاد تجاری در مازندران اظهار کرد: موضوع ایجاد منطقه آزاد تجاری برای مازندران در حال پیگیری است.

وی تاکید کرد: ایجاد منطقه آزاد تجاری حق مسلم مازندران است و این موضوع در کمیسیون تلفیق با سخنگوی دولت راجع به خواست و تقاضا مردم صحبت کردیم و این موضوع در مجلس در حال بررسی است.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: پرونده منطقه آزاد تجاری در مجلس باز است و در هیأت دولت در این ارتباط بحثی نشده است.

وی خاطر نشان کرد: موضوع منطقه آزاد پس از تصویب در مجلس شورای اسلامی به نماینده منطقه آزاد ارجاع داده می‎شود و پس از بررسی دقیق در صحن علنی مجلس مطرح می‏‌شود.

یوسف‌نژاد در ادامه از برگزاری جلسه نخبگان مازندران با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی با دولت طی دو هفته آینده خبر داد و گفت: در این جلسه مطالبات مردم مازندران از دولت را مطرح می‌‏کنیم.

وی اضافه کرد: در این جلسه بحثمخالفت انتقال آب دریای مازندران به استان سمنان و پیگیری برای منطقه آزاد تجاری از دولت مطالبه می‎شود.