محمدحسین مقیمی با اشاره به اینکه فعالیت گروه‌های سیاسی در استان‌های کشور باید تقویت شود، گفت: نقد بر عملکرد دولت در کشور اگر به صورت مناسب انجام شود، زمینه اصلاح اقدامات دولت انجام می‎شود.

به گزارش خبرگزاری موج، معاون سیاسی وزیر کشور در جلسه شورای اداری استانداری مازندران اظهار داشت: دولت به تعهد خویش به مردم به مذاکرات هسته‌ای کارش را به نحو مناسب انجام داد و برجام را به تصویب رساند.

مقیمی به مشکلاتی که در کشورهای اطراف ما وجود دارد اشاره کرد و گفت: در حال حاضر در شرایط مطلوب امنیتی قرار داریم و با وجود همه تلاش‌های دشمنان کشور با هوشیاری نیروهای نظامی و انتظامی در امنیت مناسبی قرار دارد.

وی تاکید کرد: در همه استان‌های کشور باید دقت و کمک کنیم تا امنیت و تدام پایدار داشته باشد و احزاب و گروه‌های سیاسی برای جلوگیری از ناامنی از منافع حزبی به نفع منابع ملی گذشت کنند.

مقیمی در ارتباط با مسائل و مشکلات فرهنگی که در کشور وجود دارد، افزود: دشمنان تلاش دارند مسائل ضدفرهنگی را در کشور رواج دهند، وظیفه ما در جلسات شورای فرهنگ عمومی این است که نسبت به مسائل فرهنگی حساسیت بیشتری داشته باشیم و امکانات کشور را برای ترویج فرهنگ اسلامی گسترش دهیم.

وی در ارتباط با تقویت فعالیت گروه‌های سیاسی در کشور گفت: فعالیت گروه‌های سیاسی در استان‌های کشور باید تقویت شود، نقد بر عملکرد دولت در کشور اگر به صورت مناسب انجام شود، زمینه اصلاح اقدامات دولت انجام می‎شود.

معاون سیاسی وزیر کشور با بیان اینکه اگر شرایط را فراهم کنیم عملکردها مورد نقد جدی قرار گیرد کارها به صورت مناسب حل می‎شود، خاطرنشان کرد: اگر اشکالات و اختلاس‌ها، حقوق نجومی مورد نقد قرار می‎گرفت، می‎توانست جلوی بسیاری از مسائل را در کشور بگیرد.

مقیمی با اعلام اینکه همه تلاش ما این است که فعالان سیاسی در کشور مشغول کار باشند، گفت: خانه احزاب در کشور فعال شد، در حال حاضر در استان‌ها خانه احزاب فعال است و در طول سه سال اخیر همه احزاب فعالیت خویش را در کشور انجام دادند.

وی در ادامه تاکید کرد: همه احزاب سیاسی دارای شناسنامه می‎توانند در کشور در پناه قانون فعالیت داشته باشند و مورد حمایت قانون هستند.