مجید عبداللهی گفت: ۲۲۶ روستا با ۴۷ هزار خانوار از نعمت آب آشامیدنی سالم برخوردار شدند که برای این منظور ۵۶۸ میلیارد ریال هزینه شده است.

به گزارش خبرگزاری موج، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران بیان داشت: این شرکت با محدودیت‌های اعتباری در اجرای پروژه‌ها مواجه است اما با وجود این محدودیت‌ها و مطالبات پیمانکاران هیچ‌گاه عملیات اجرایی پروژه‌ها را راکد نگذاشته و همچنان به کار و تلاش ادامه داده و می‌دهد.

وی تصریح کرد: در دولت تدبیر و امید ۲۲۶ روستا با ۴۷ هزار خانوار از نعمت آب آشامیدنی سالم برخوردار شدند که برای این منظور ۵۶۸ میلیارد ریال هزینه شده است.

این مسؤول با تبریک به مردم زیرپوشش مجتمع آب‌رسانی بیشه‌بنه و بهره‌مندی از آب شرب سالم، بیان کرد: آب نعمت بی‌بدیل خداوند است که هیچ جایگزینی ندارد و بسیار خرسندیم که توانستیم با شرایط دشوار کوهستانی منطقه آب شیرین و گوارا را به مردم چندین روستا برسانیم.

عبداللهی اعتبار هزینه شده برای بهره‌برداری از مجتمع آب‌رسانی بیشه‌بنه را ۱۹۷٫۱۳ میلیون ریال اعلام کرد و ادامه داد: برای بهره‌برداری از این پروژه پنج کیلومتر خط انتقال، ۱۷٫۵ کیلومتر شبکه توزیع و احداثمخازن زمینی به حجم ۴۵۰ مترمکعب اجرا شده است.

وی گفت: با افتتاح این مجتمع آب‌رسانی اهالی پنج روستای کیاسر، بیشه‌بنه، پارم، گرنام و بندسر با ۳۹۱ خانوار از نعمت آب آشامیدنی سالم بهره‌مند شدند.