حجت‌الاسلام حسن روحانی با اشاره به اینکه قانون بانکداری بدون ربا در حال تکمیل است، گفت: باید منافذ ربا در قانون جدید بانکداری برداشته شود.

به گزارش خبرگزاری موج، امام جمعه بابل در جمع خبرنگاران با اشاره به روز بانکداری اسلامی افزود: متاسفانه لعابی به کم لطفی بعضی از بانک‌ها کشیده شد و آثار تلخ ربا را در برخی بانک‌ها می بینیم، نباید اجازه دهیم ربا به گونه‌ای دیگر برگردد، قانون بانکداری بدون ربا در حال تکمیل است و باید منافذ ربا در قانون جدید برداشته شود.

وی با محکوم کردن جنایت آل سعود تصریح کرد: بیش از یکسال و نیم است بمب‌های آل سعود بر سر مردم بی‌دفاع می‌ریزد و جایی در این کشور فقیر نیست که تخریب نشده باشد، تمام ذخایر مردم به پایان رسید.

امام جمعه بابل گفت: یمن در محاصره کامل است و هیچ کس نمی‌تواند از این کشور خارج و یا داخل شود پس چگونه دشمن ادعا می‌کند ایران می‌تواند به این کشور موشک بفرستد.

روحانی با اشاره به اینکه به چهار ورزشکار المپیکی بابل افتخار می‌کنیم خاطرنشان کرد: انتظار ما از دولتمردان این است که تعدادی از پروژه‌های این شهرستان پیر شدند امیدواریم پروژه‌هایی مانند پروژه آبرسانی و گنار گذر جنوبی بابل تا پایان سال افتتاح شود.