فضل‌الله ایرجی‌کجوری گفت: باید در برنامه فرهنگی و اجتماعی از توانمندی دانشجویان مؤسسات غیردولتی و غیرانتفاعی استفاده شود.

به گزارش خبرگزاری موج، مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در مراسم اختتامیه نخستین نشست سراسری معاونان فرهنگی مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی در دانشگاه مازندران اظهار کرد: گزارشاتی که از بخش‌های مختلف مؤسسات غیرانتفاعی و غیردولتی دریافت کردیم، گزارشات امیدوارکننده‌ای بود و امیدوارم بتوانیم همکاری بیشتری با این مؤسسات داشته باشیم.

وی با بیان اینکه این نشست با حضور ۱۰۴ مهمان و معاون فرهنگی برگزار شد، افزود: در این نشست ۶۰ درصد از مهمانانی که دعوت شدند حضور یافتند که از ۱۰۴ مهمان جلسه ۶۱ نفر معاون فرهنگی و ۴۳ نفر مدیران یا نمایندگان فرهنگی مؤسسات بودند.

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه در این نشست سعی کردیم از نمایندگانی دعوت کنیم که در فعالیت فرهنگی مؤسسات موثر هستند، تصریح کرد: فعالیت دبیران و اساتیدی که در این کارگروه‌ها شرکت کردند بسیار چشم‌گیر و مورد رضایت بود.

این مسوول با تأکید بر اینکه به‌دلیل اشتراکات حوزه معاون فرهنگی و سازمان دانشجویی نیاز است نشست بعدی مشترک برگزار شود، اضافه کرد: یکی از پیشنهادات این نشست این بود در برنامه فرهنگی و اجتماعی از توانمندی دانشجویان مؤسسات غیردولتی و غیرانتفاعی استفاده کنیم.

ایرجی‌کجوری با بیان اینکه این نشست می‌تواند شروع جدیدی برای هم‌افزایی مؤسسات غیردولتی و غیرانتفاعی باشد، ادامه داد: برای دانشجویان دانشگاه‌های غیردولتی و غیرانتفاعی محدودیتی برای حضور در جشنواره ملی وجود نداشت، تنها محدودیت در جشنواره منطقه‎ای بود که با برگزاری این نشست امیدواریم این محدودیت رفع شود.