مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران از افتتاح و بهره‌برداری ۱۲ پروژه عمرانی، هم‌زمان با هفته دولت در شهرک‌های صنعتی استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سید مصطفی موسوی گفت: پروژه‌هایی که در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسند در بخش زیرساخت شهرک‌های صنعتی هستند که نقش مهمی در فرآیند رونق تولید و توسعه اقتصادی منطقه ایفا می‌کنند.

وی با اشاره به احداثتصفیه‌خانه فاضلاب در شهرک‌های صنعتی، اظهار کرد: تصفیه‌خانه فاضلاب شهرک صنعتی جویبار با اعتبار ۲۱ هزار میلیون ریال به اتمام رسیده که ۱۲ هزار و ۴۰۰ میلیون ریال از محل منابع ملی و ۶ هزار و ۶۰۰ میلیون ریال از محل منابع داخلی و یک‌هزار میلیون ریال نیز از محل منابع استانی تأمین‌ شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران افزود: پنج پروژه گازرسانی در شهرک‌های صنعتی مرزن‌آباد چالوس، درونکلا بابل، نکا، بهشهر و پل‌سفید سوادکوه با هزینه ۱۸ هزار و ۵۰۰ میلیون ریال انجام‌ شده که ۶ هزار و ۷۵۰ میلیون ریال از محل منابع استانی و ۱۱ هزار و ۷۵۰ میلیون ریال نیز از محل منابع داخلی شرکت هزینه شده است.

این مسؤول تصریح کرد: به‌منظور برطرف نمودن مشکل مخابراتی شهرک‌های صنعتی نیز عملیات اجرای فیبر نوری در شهرک‌های صنعتی استان در دست اجراست که هم‌زمان با هفته دولت دو پروژه در شهرک‌های صنعتی بهشهر و رستم کلا قائم‌شهر با هزینه ۳ هزار و ۲۳۰ میلیون ریال به بهره‌برداری می‌رسند.

موسوی خاطرنشان کرد: پروژه ساختمان آتش‌نشانی و ماشین اطفاء حریق در شهرک صنعتی بابکان و ساختمان اداری دفتر شهرک صنعتی شهدای محمودآباد نیز با هزینه ۴ هزار و ۸۵۰ میلیون ریال ساخته و تکمیل‌ شده است.

وی ادامه داد: شبکه فاضلاب شهرک صنعتی بابلسر به طول ۶٫۲ کیلومتر اجرا شد که برای اجرای این پروژه ۸ هزار میلیون ریال هزینه شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران با اشاره به رسالت شرکت شهرک‌های صنعتی در اجرای زیرساخت مناسب برای استقرار واحدهای تولیدی و صنعتی، گفت: پروژه‌های عمرانی با توجه به محدودیت منابع در حال اجراست که برای بهره‌برداری از ۱۲ پروژه در هفته دولت، ۵۶ هزار و ۷۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.