حجت الاسلام محمد قاسمی با گرامیداشت یاد شهیدان رجایی و باهنر خاطرنشان کرد: دولت باید در خدمت محض مردم باشد و با اتکا بر مدیران با تقوا و ولایی برای مردم کار کند.

به گزارش خبرگزاری موج، امام جمعه موقت ساری در جمع مردم ساری با اشاره به اینکه خواسته مردم از دولت تدبیر و امید این است که دولت رجایی و باهنر الگویشان باشد، تاکید کرد: می‌دانیم که دشمن سنگ‌اندازی‌هایی دارد اما مردم هم توقع‌شان به جا و مشروع است.

قاسمی با اشاره به احیای گروهک ضد انقلاب و کوردل از ناحیه استکبار جهانی و سرمایه‌گذاری عربستان و وهابیت تصریح کرد: چشم تیزبین نیروهای مسلح نقشه‌های ۵۳ تیم اعزامی به ایران برای ضربه زدن به کشور را نقش بر آب کرد.

امام جمعه موقت ساری با اشاره به باند مفلوک مهدی هاشمی و انتشار صوتی شیخ ساده‌لوح تاکید کرد: استکبار جهانی می‌خواهد منافقین پست و بد طینت را زنده کند اما مردم ما شهادت ۱۷ هزار بی‌گناه توسط منافقین را فراموش نکرده‌اند.

قاسمی با بیان اینکه امنیت کشور خط قرمز ما است، تشریح کرد: دشمنان ما بدانند که به لطف خدا و رهبری مقام معظم چشم فتنه‌گران را از حدقه در می‎آوریم.

امام جمعه موقت شهرستان ساری با بیان اینکه در عین حال که از تیم مذاکره کننده و دولت تشکر می‌کنیم اما برجام به سرانجام نرسید و در جا زده شد، اضافه کرد: در این مسأله تعارف هم نداریم و این یک امتحان برای دولت و مسؤولان بوده است.

وی گفت: بعضی که می‌خواهند به واسطه برجام دکترین مدیریتی خود را ارائه دهند، مردود شده هستند.

قاسمی با بیان اینکه خوشبینی به آمریکا یک اشتباه استراتژیک است، یادآور شد: دولت‌مردان بدانند با دکترین رهبری در موضوع اقتصاد مقاومتی با نیروی‌های توانمند ایرانی می‌توان کشور را مدیریت کرد.

وی با اشاره به اینکه استکبار، استکبار است و خوب و بد ندارد، خاطرنشان کرد: کودتای ۲۸ مرداد ماه ۱۳۳۲ مستندترین سند تاریخ برای صحت این مسأله است.