حجت‌الاسلام حسین حسین‌زاده برسمنانی گفت: ۲۲۰ دانش‌آموز شرکت‌کننده در طرح حامیان ولایت بابل، به مشهد مقدس اعزام می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری موج، مدیر گروه تبلیغی حامیان ولایت بابل در جشن اختتامیه طرح اوقات فراغت حامیان ولایت گروه تبلیغی حامیان ولایت این شهرستان، اظهار کرد: این طرح در ۵۰ پایگاه و با حضور ۳ هزار دانش‌آموز بابلی برگزار شد.

وی افزود: افتتاحیه طرح حامیان ولایت در ۲۰ تیرماه با حضور یک‌هزار و ۵۰۰ نفر در مصلای بابل برگزار شد و اختتامیه رسمی آن با حضور ۲۲۰ زائر امام رضا(ع) در مشهد مقدس انجام می‌شود.

مدیر گروه تبلیغی حامیان ولایت بابل تصریح کرد: در این طرح برای هر دانش‌آموز ۴۰ کلاس درس برگزار شد، ۵۰ پایگاه متمرکز داشتیم که ۷۵ مربی زن و ۵۰ مربی روحانی همکاری داشتند.

این مسؤول با اشاره به اینکه ۳ هزار دانش‌آموز از اول ابتدایی تا سوم متوسطه در این طرح شرکت کردند، یادآور شد: یک‌هزار دانش‌آموز در دو مرحله از اردوی استانی برخوردار شدند.

حسین‌زاده برسمنانی ادامه داد: یک‌هزار و ۱۰۰ نفر در برنامه استخر طرح حامیان ولایت شرکت کردند، برای ۳۰۰ دختر دانش‌آموز همایش ورزشی فرهنگی و برای پسران دوره ابتدایی و راهنمایی جام فوتبال با حضور ۹۹ مربی روحانی برگزار شد.

وی از برگزاری سه همایش والدین در حوزه فضای مجازی، امور خانواده و طرح شایستگان خبر داد و گفت: برگزاری همایش کلاس ششم در راستای هدایت تحصیلی و اجرا طرح تربیتی شایستگان در آینده نزدیک از دیگر برنامه‌های گروه تبلیغی حامیان ولایت بابل است.