علی ادیانی گفت: مجموعه مطالبات پیمانکاران محور سوادکوه از طریق اسناد خزانه اسلامی پرداخت و عملیات نقد‌شدن آن در همین هفته اجرایی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج، نماینده قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی در مجلس شورای اسلامی به تصمیمات مناسب و زمان‌بندی تعیین شده برای فعالیت مربوط به محور سوادکوه اشاره کرد و افزود: رفع مشکلات محور سوادکوه و تلاش برای بهره‌برداری کامل آن به صورت مکتوب تنظیم شد تا با اجرایی شدن آن شاهد رضایت شهروندان و مسافران در تعطیلات مختلف و پایان هفته باشیم.

وی با اشاره به بیان مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور درباره عدم پرداخت هیچ مبلغی به پیمانکاران محور سوادکوه در ۱۱ ماه اخیر، خاطر‌نشان کرد: مجموعه مطالبات پیمانکاران محور سوادکوه از طریق اسناد خزانه اسلامی پرداخت و عملیات نقد‌شدن آن در همین هفته اجرایی می‌شود و مدیران شرکت‌های حاضر در جلسه اظهار رضایت کردند و قول تجهیز امکانات برای استمرار فعالیت را دادند.

عضو کمیسیون انرژیِ مجلس شورای اسلامی از تعامل مناسب وزارت راه و شهر‌سازی برای تأمین اعتبار و قول همکاری شرکت‌های «اویول، زیگورات، رامان و سداد» در محور سوادکوه، اظهار کرد: با پیگیری‌ها و قول‌های انجام شده، انتظار می‌رود تا دود سفید بهره‌برداری از محور سوادکوه بیرون بیاید.

ادیانی با اشاره به اینکه از مسؤولان ملی، استانی و شهرستانی حاضر در جلسه خواسته شد تا مصوبات را رسانه‌ای نکنند و پس از اجرایی شدن به هر تعداد بخواهند مصاحبه کنند تا اقدام و عمل را مردم به چشم ببینند.