معاون عمرانی فرماندار ساری درباره وضعیت چشمه آب‌معدنی سورت، گفت: تجربه ساماندهی چشمه آب‌معدنی گرگین‌آباد دردودانگه را داریم.

به گزارش خبرگزاری موج،لطف‌الله عباسیاظهار کرد: در منطقه دودانگه وقتی برای ساماندهی چشمه آب‌معدنی گرگین‌آباد در ابتدا مراجعه شد با مخالفت‌های اهالی روستا مواجه بودیم ولی با پیگیری انجام شده و رایزنی‌ با اهالی منطقه این موضوع رفع شد و در حال حاضر شاهد حضور گردشگران متعدد با ارائه خدمات تا حدودی مناسب هستیم.

معاون فرماندار ساری با اعلام اینکه چشمه آب‌معدنی سورت باید سریع‌تر از این وضعیت خارج شود، گفت: در صورت عدم توجه به این چشمه خدادادی احتمال بروز آسیب جدی به این چشمه وجود دارد.

وی اضافه کرد: برای سازه‌های طبیعی مانند چشمه آب معدنی سورت باید ارزش ویژه‌ای قائل شد و از این ظرفیت برای توسعه گردشگری استفاده کرد.

معاون فرماندار ساری خاطرنشان کرد: برای معرفی سرمایه‎گذار در مناطق روستایی نیاز است که در حوزه اجتماعی هم اقدامات اساسی انجام شود که فرهنگ‌سازی لازمه اساسی در این حوزه است.

وی تاکید کرد: در حوزه گردشگری چشمه آب‌معدنی سورت باید از ظرفیت‌های بومی و محلی به خوبی استفاده شود و این موضوع نیز در نظر گرفته شد.