فرماندار رامسر از برگزاری مراسم گرامیداشت شهیدان رجایی و باهنر در این شهرستان خبر داد و گفت: کارمندان نمونه ادارات و نهادها در هفته دولت تجلیل می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری موج، حسین شعبان‌سروری در جلسه هفته دولت که در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، با اشاره به اینکه هفته دولت یادآور خدمتگزاری بی‌منت شهیدان دولت، رجایی و باهنر است، اظهار کرد: این شهدا با تواضع و اعتقاد به خدمت به مردم نام ماندگاری از خود به جا گذاشتند.

وی با اشاره به اینکه هفته دولت فرصتی است که رؤسای دستگاه‌های اجرایی و نهادها ارائه عملکرد و تبلیغ طرح‌ها و برنامه‌های خود را برای کاهش عقب‌ماندگی و رشد و توسعه کشور انجام دهند، افزود: فلسفه مدیریت و خدمتگزاری چیزی جز ایمان به خدا و خدمت صادقانه به مردم و تلاش شبانه‌روزی برای کاستن مشکلات با هدف توسعه نیست.

فرماندار رامسر خاطرنشان کرد: با تلاش و همکاری همه ادارات و نهادهای مختلف باید تلاش کنیم تا با برنامه‌ریزی مناسب و به دور از هرگونه اشراف و بیان غیر‌واقعی عملکرد اطلاعات صحیحی از مجموعه اقدامات برای مردم ارائه کنیم تا این اطلاع‌رسانی تبلیغی برای عملکرد دولت شود و اعتماد عمومی مردم به نظام و دولت و امیدواری مردم به انقلاب که خود مردم پایه‌گذار آن بودند افزایش یابد.

این مسؤول ادامه داد: در این هفته ارائه خدمات ماندگاری که در طول این ۳۷ سال بعد از پیروزی انقلاب در دولت صورت گرفته و اقداماتی که برای رفع تبعیض و بی عدالتی انجام شد و پروژه‌هایی که با وجود مشکلاتی که وجود دارد با تلاش دولت‌مردان ایران انجام گرفته باید ارائه شود.

شعبان‌سروری مراسم گرامیداشت شهیدان رجایی و باهنر، مراسم تجلیل از کارمندان نمونه ادارات و نهادها، ملاقات عمومی با مردم در محل مصلای جوادالائمه رامسر و برنامه‌ها و افتتاح پروژه‌ها را از برنامه‌های این هفته عنوان کرد.