شهردار بابل با اشاره به اینکه افتتاح کمربندی شرقی دوم یکی از بزرگ‌ترین پروژه‌های مازندران است، گفت: حل ترافیک شهری نیازمند کار زیربنایی است که احداثکمربندی شرقی یکی از اقدامات زیربنایی برای حل ترافیک شهری بود.

به گزارش خبرگزاری موج، حسین بیژنی در مراسم تجلیل از خبرنگاران بابل، اظهار کرد: صداقت در خبر و حرمت نگه داشتن قلم مهم‌ترین اصلی است که هر خبرنگار ملزم به رعایت آن است.

وی افزود: خبرنگار باید صداقت در انتقال مطالب، شجاعت در انتقاد و پیشنهادات داشته و مسؤولیت خود را به عنوان خدمتگزار مردم به نحو شایسته انجام دهد.

شهردار بابل با اشاره به اینکه شرافت خبرنگاری کمتر از شغل پزشکی نیست، تصریح کرد: قداست قلم به رعایت عدالت در نگارش است باید خبرنگار در انتقال مفاهیم نکات شرعی را از یاد نبرد و حفظ حرمت کند، فراموش نکند ابزار کار وی قلمی است که خداوند به آن قسم یاد کرده و او امانت‌دار شغل پیامبر خداست.

این مسؤول با اشاره به اینکه نباید حب و بغض شخصی از مسؤولان در قلم خبرنگاران تاثیرگذار باشد، خاطرنشان کرد: پیرو مذاکره‌ای که با شورای شهر بابل داشتیم پیشنهاد راه‌اندازی اتاق خبرنگاری در باغ ملی شهرداری را دادیم که شورای شهر نیز موافقت کرد.

بیژنی گفت: بخشی از این اتاق به دوربین صدا و سیما و بخشی به خبرنگاران اختصاص دارد که به‌زودی تجهیز و در اختیار خبرنگاران قرار می‌گیرد تا اتاق مذاکره و همدلی این قشر تاثیرگذار باشد.