ساعاتی پیش، آیت‌الله محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری، از طریق ویدئو کنفرانس، 7 مدرسه ساخته شده توسط بنیاد برکت در لرستان را افتتاح کرد.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، ساعاتی پیش، آیت‌الله محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری از طریق ویدئو کنفرانس، در مراسمی که با حضور نماینده ولی فقیه در استان، محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، مدیرکل آموزش و پرورش استان، معاون امور عمرانی استاندار و مدیرعامل شرکت مخابرات منطقه لرستان برگزار شد،7 مدرسه بنیاد برکت در استان را، هم‌زمان با سراسر کشور افتتاح کرد.

در این مراسم، آیت اله میرعمادی نماینده ولی فقیه در استان ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان امام حسین (ع) و همچنین بزرگداشت حماسه شهید گرانقدر حججی، بیان داشت: ورود ستاد اجرایی فرمان امام(ره) و مشارکت در طرح‌های عمرانی استان بسیار مثمر ثمر است.

وی تاکید کرد: با نگاه کریمانه دکتر مخبر و نوروزی، ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در لرستان مستقر شد و علاوه بر مدارس، در عرصه تولید، اشتغالزایی و ساخت مساجد نیز فعالیت داشته است.

میرعمادی خبر داد: تاکنون بنیاد برکت 35 مدرسه را در استان افتتاح کرده است این قبیل اقدامات ارزشمند از ستاد نشانگر این است که اگر ما در مسیر فرامایشات مقام معظم رهبری حرکت کنیم به  رشد و پیشرفت نائل خواهیم شد.

امام‌جمعه خرم‌آباد در ادامه تصریح کرد: قطعا اقتدار و پیشرفت ایران اسلامی در گرو این است که همه فعالیتها به سمت تولید،اشتغال و محرومیت زدایی باشد لذا با مدیریت جهادی، سلامت مالی و استفاده از تمام ظرفیتها می توانیم مانند ستاد فرمان امام و بنیاد برکت که الگو هستند،خدمت کنیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج