با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل کشور، مراسم تودیع و معارفه مدیران کل راه و شهرسازی استان لرستان در خرم‌آباد برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج، پیش از ظهر امروز با حضور داود کشاورزیان معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل کشور، هوشنگ بازوند استاندار لرستان و جمعی از مسؤولان کشوری و استانی مراسم تودیع و معارفه مدیران کل راه و شهرسازی استان لرستان در خرم‌آباد برگزار شد.

معاون امور هماهنگی و عمران یاستان لرستان در این مراسم گفت: مقوله حمل و نقل در توسعه پایدار کشور، نقش بی‌بدیلی داشته است. از این رو توجه به حمل و نقل می‌تواند در توسعه پایدار هر جامعه تأثیرگذار باشد.

محمد اصلانی اظهار داشت: اولین پدیده‌ای که گردشگر به آن توجه می‌کند بحثحمل و نقل است. از این رو حمل و نقل در بخش‌های هوایی، ‌جاده‌ای و زمینی، دریایی و… می‌تواند در بخش اقتصادی تأثیرگذار باشد.

این مسوول یادآور شد: ‌ امروز شاهد توسعه حمل و نقل در بخش‌های مختلف از جمله‌ آزادراه‌ها، بزرگراه‌ها، توسعه فرودگاه‌‌ و … در استان لرستان هستیم که با تلاش همه دستگاه‌های اجرایی به‌ویژه مدیریت ارشد استان و قرارگاه خاتم در حال انجام است.

بر اساس این گزارش مدیرکل پیشین راه و شهرسازی استان لرستان و مدیرکل جدید راه و شهرسازی این استان گزارش‌ها و برنامه‌های خود را ارائه دادند.

لازم به ذکر است در این مراسم از زحمات شهرام ملکی مدیرکل پیشین راه و شهرسازی استان لرستان تقدیر و علی علیخانی به عنوان مدیرکل جدید راه و شهرسازی استان لرستان معرفی شد.